Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców :) to przyjemność się z wami ścigać. Przez te ostatnie kilka tygodni każdemu skill w DC podskoczył pewnie o 100% :D. Akurat ta trasa i auto bardzo mi pasowały,ale następnym razem z pewnością nie będzie łatwo. 

 

PS. Ja może też chciałbym nagrodzić osoby biorące udział,ale z racji skromnych funduszy pomyślałem o skromnej nagrodzie dla "pechowej trzynastki" w zmaganiach w Lutym-mianowicie 3 miesiące PS Plus. Oby frekwencja dalej dopisywała, powodzenia

Odnośnik do komentarza

No juz nie wiem, niech sie organizatorzy dogadaja.

Dla smiech i dla pokazania ze mozna sie poprawic zapodam filmik z mojego trzeciego przejazdu

 

 

 

 

niestety nie posiadam filmu z mojego najlepszego przejazdu, bo z zalamaniem wylaczylem konsole i poszedlem zapalic ze wskoczylem na 7 miejsce :D

Edytowane przez gebus_3008
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratuluję zwycięzcom. Zabawa była przednia, takiego community chyba nie zaznalem w żadnejn grze. Ponad 40 osób i wspaniała rywalizacja. Czekam na kolejne wyzwania. Co do wyścigu to wg mnie przy dobrym przejezdzie najważniejszy był żółty, ostry zakręt. Raz udało mi się mieć tam prędkość 134! ale nie udało się tego wykorzystac, bo miałem sporo błędów. a poza tym najczęściej mialem 115-120 km/h. Wczoraj przez pewien czas roznica między 29 a 30 miejscem wynosiła 0.001, a ja byłem 31 xd Cieszy mnie czas bo zszedłem poniżej 2:56, ale miejsce dopiero 26. oby bylo coraz lepiej :)

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

1. wdg mnie przejazdy nawet potwierdzone filmikiem nie powinny byc brane pod uwage, wiem ze to czesciowo niesprawiedliwe jak serwer nam nie zapisal, ale zrobi sie zamieszanie w ogolnym rankingu, a takie sytuacje nie zdarzaja sie ekstremalnie czesto

 

 

wiecie co, tak mnie teraz naszlo. w lutym kasujemy generalke itd, ale kto wybiera event?? zawsze ktoras z pozycji byla wybierana, a teraz jak to bedzie wygladac?

 

 

2. sponsorujący chyba będzie wybierał?   ja od siebie tylko dodam poprosze jakieś BMW :P

3. Imo nie powinno być żadnego losowania, takie zasady jak teraz nagrody za miejsca bardzo fajnie, jest rywalizacja na długości całej tabeli

 

 

Ze swojej strony chciałem tylko dodać, że mega fun był przy tym wyzwaniu, pomimo wielu "(pipi)  ja (pipi)e", ostatniego dnia w piątek było już tego znacznie mniej i chciało sie jezdzić i jezdzić, usiadłem jeszcze o 2 w nocy, ale byłem już tak śpiacy, że nawet tuneli nie mogłem czysto przejechać, nie jest do końca zadowolony ze swojego przejazdu bo byłem jeszcze w stanie poprawić o 2sec, gratulacje dla zwyciezców :)

 

Yeti - a ty nawet jednego przejazdu nie zrobiłeś? a chciałeś sponsorować jakąś nagrode

 

edit: ok

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

przy 7 dniowych można wykrecić dużo lepszy wynik i ja bym obstawał przy 4 wyzwaniach w lutym

teraz było jedno długie wyzwanie i chyba nikomu specjalnie sie przy nim nie nudziło

w środku tygodnia różnie bywa z czasem i pewnie też mniej osób będzie brało udział, no ale jak chcecie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ehhh zapomnialem ze jak sie utworzy nowego uzytkownika to zaczyna on z levelem1 wiec nie ma prawie aut odblokowanych :( ehhh znowu bede musial wylawiac tych 60 bioracych wsrod 200 friendow na psn :P a chcialem sobie ulatwic zycie

 

jeszcze raz napisze - w pierwszym poscie caly regulamin nowego sezonu, rowniez jak do niego dolaczyc - jesli ktos chce dolaczyc a nie wywiaze sie z tego co tam pisze to niech sie nie dziwi ze go nie dodam

Odnośnik do komentarza
Wstałem dziś wcześnie rano z zamiarem ustanowienia jeszcze lepszego czasu niż 2:52.063, atakować jak najwyższe miejsce wśród pierwszej dziesiątki. Tylko tam celowałem. Zrobiłem kawkę :morning2: , usiadłem powoli dojeżdżałem do swojego rekordu aż w którymś momencie naprawdę pocisnąłem co widać na filmiku. 

Atakowałem 2:52.063 i udało mi się zejść do 2:51.834 ale wyskoczył błąd komunikacji z serwerem. :good: Nie pozostało mi nic innego jak zapisać przejazd i próbować jeszcze raz. Byłem dość blisko bo ustanowiłem 2:52.023 co widać na koniec wyzwania, ale że telefon zadzwonił już nie miałem czasu dalej grać. Mentalnie pobiłem KrzychuFOX'a  :rofl:  Szkoda że wynik nie zapisał się w Tabeli. 

 

Nagrody zostaną wysłane w poniedziałek lub wtorek. Gratuluje wygranej Czaku w ostatnim wyzwaniu oraz dzidkowi i baniolowi za zajęcie odpowiednio 20 i 30 miejsca.  eX4cT_PL również należą się gratulacje bo zwyciężył w 11 Rundzie Turnieju DC  :good2:

 

Jak wam się podobało samo wyzwanie? Kombinacja auto + trasa chyba nikomu większych problemów nie sprawiły. Tylko ja ja widziałem już na pierwszym zakręcie odchodzące mi auto Czaka to mnie szlag trafiał  :scratch_one-s_head: Czułem się jakby to był pojedynek auta z silnikiem Diesla z Turbo doładowaną V8  ^_^

Edytowane przez ussr
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cwieri, dasz rade jeszcze podliczyc generalke styczniowa? Chodzi mi o to, ze chcialbym zapisac i zobaczyc jak to bedzie wygladac na koniec lutego. Z gory dziekuje

 

mam mysl, nie lepiej by bylo zeby co miesiac zakladac nowy watek na forumku? tutaj juz mamy kolo 1000 postow, a tak kazdy miesieczny watek bybly nazywany odpowiednio do miesiaca i jaki odrobine mniejszy balagan, co myslicie?

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...