Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

1 sektor ujdzie, bywało szybciej o 0,150 sek. W drugim musiałem zwolnić delikatnie żeby nie walnąć w bandę, tu jest do poprawy. W 3 sektorze odrobiłem ponad 0,3 sek dlatego udało się poprawić :D ideealnie nie jest ale może komuś się przyda

 

Ps. Mało piszę dlatego nie umiem wrzucić filmiku :D ktoś powie jak wrzucić w miniaturce na forum,żeby nie trzeba było wchodzić w link?

Edytowane przez czak92
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok,jak dzisiaj pobiję to zarzucę filmik :) Powiem ci,że kiedyś cały czas jeździłem z maski i było spoko,tylko drifty robiłem zza samochodu. Natomiast od eventu w Japonii przestawiłem się na kamerkę zza auta i jest chyba lepiej,przynajmniej mogę podziwiać grafikę :D

no fucking' way :/ nigdy z maski, ja poprostu nic nie widze przy takiej kamerce, wszystko mi sie zlewa i oczy mnie bola (moze stary jestem, hehehe). tylko i wylacznie zza samochodu :) , najlepiej widze pkt orientacyjne, ale na tej trasie ulica jest czesto niewidoczna, i nie zawsze sie odnajduje :/

Odnośnik do komentarza

 

Ok,jak dzisiaj pobiję to zarzucę filmik :) Powiem ci,że kiedyś cały czas jeździłem z maski i było spoko,tylko drifty robiłem zza samochodu. Natomiast od eventu w Japonii przestawiłem się na kamerkę zza auta i jest chyba lepiej,przynajmniej mogę podziwiać grafikę :D

no fucking' way :/ nigdy z maski, ja poprostu nic nie widze przy takiej kamerce, wszystko mi sie zlewa i oczy mnie bola (moze stary jestem, hehehe). tylko i wylacznie zza samochodu :) , najlepiej widze pkt orientacyjne, ale na tej trasie ulica jest czesto niewidoczna, i nie zawsze sie odnajduje :/

 

Szacun. Pierwszy sektor jestem w stanie jechać Twoim tempem, tracę w żółtym zakręcie, lewym nawrocie i prawym czerwonym z górki. 

Odnośnik do komentarza

tez mam czas z ta banda, zostawmy juz ten problematyczny kawalek trasy, jak pisalismy, pewnie wiekszosc dobrych czasow jest z tym patentem - nie liczac oczywiscie cyborga lidera

 

btw jak z ta punktacja? podliczamy wg pomyslu welny czy dalej tak jak dotychczas liczyl cwieri?

Odnośnik do komentarza

"ja bym byl za ta punkcja ktora chyba proponowal welna czyli liczba punktow zwyciezcy = liczba uczestnikow eventu, kazdy nastepny 1pkt mniej"

 

jeśli o to chodzi to ja również jestem za

musiałem ominąć fragment na forum jak rozmawialiście o punktacji

 

tylko co do czasu trwania wyzwania proponowałbym dłuższy, przynajmniej te 4dni (chciałbym nawet dłużej, ale pewnie sie nie zgodzicie)

nie każdy ma aż tyle czasu na gre, praca, życie, nad trasą jednak trzeba chwile posiedzieć aby poznać zakręty, a do tego jeszcze inne gierki dochodzą, nie tylko sam DC

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Fenek,

 

Powiem Ci tak.

Pracuje od 7 rano do 18-19. A potem jeszcze godzinę dojeżdżam samochodem. Mam rodzine, mam inne gierki do ogrania.

Serio , to trzeba miec 30 minut kazdego dnia zeby wbic na swoj naprawde wysoki poziom. 3 dni x 30 minut - 1,5h jazdy i jak nie znajdziesz własciwego schematu , to prawdopodobnie bez pomocy i tak go nie znajdziesz.

 

Uważam , ze max 3 dni powinny być wyzwania. Poza tym to jest zabawa, wiec nie trzeba żyłować ostatnich tysiecznych czesci sekundy. Ja np wiem ze czaku juz nie dogonie. bo moje najlepsze sektory daja mi 1:16:900. Aby to poprawic bym musiał siedziec sporo czasu a i tak niewiadomo czy mi sie uda.

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cel na dzisiaj osiagniety,zszedlem ponizej 1:18 i na tym koniec, wiecej nie dam niestety rady. jutro moze jeszcze godzinke pojezdze ale d..py nie urywa ta moja jazda, moze sie cos uda poprawic. Dzieki czaku za filmik, pomogl ;)

 

 

maxowanie lokacji nie jest potrzebne do platyny. No co ty

 

Max out one of each Gameplay, Game Mode, Vehicle and Event Accolades.

Tego Ci brakuje?

 

mi tego brakuje,a wydaje mi sie ze juz warunki spelniam :/

Odnośnik do komentarza

865.jpg Credit Where It’s Due trophy_gold.png

Max out one of each Gameplay, Game Mode, Vehicle, and Event Accolades.

 

For this trophy, you must max out one of each of the accolade sections that are listed in the description.

 

Vehicle:

The best car type to get this accolade finished quickly is the “Hot Hatch Racer” Accolade. It requires the least amount of runs with a Hot Hatch type and you can grind it out pretty quickly with a one lap race on a single event.

 

Events:

The best of the “Tour Events” and “Single Events” is pretty even. If you go for all the stars in Tour, you will most likely have this before you are done. If you go for Singles, you will more than likely have it done by the time you finish your end game grinding.

 

Gameplay:

You can get this one naturally through the “Overtaker” Accolade. You achieve this by just passing other racers. This will more than likely be the first one you get in this category, naturally. By the time you are finished with Tour mode, if you are playing that mode, you should have it almost finished. You should have it done way before you even finish out grinding the rest of your fame points for Level 50.

 

Game Modes:

For this you can choose to do either challenges, Drift Events, Race Events, or Time Trial Events. Personally, I just went with the “Race Event” Accolade to knock out more than one accolade for leveling up.

The best way to get Accolades out of the way for “Game Modes”, ”Gameplay”, “Events”, and even “Vehicles” is doing the Solo Events. If you finished Tour Mode, the best way to grind out the rest is through this method. The quickest way to grind out any Accolades for Level 50 and finishing Accolades for the types you need, is to do as so:

Go To “Drive“, “Single Event”, “Race”, “Canada”, and then “Maplewood Canada 01”. After selecting these, go to “Event Settings” and set it to the following:

“1 Lap”

“11 Opponents”

“Rookie”

“Face-Offs On”

Each race will take around one minute to finish depending on the car. You can do grinding really quickly here using this method. You can knock out a lot of accolades and the needed races for the “Race Events” Accolade by using these settings. Clicking “Restart” after you finish a race will still count as a race too.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...