Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

ale ja nie robie osobistych wycieczek - ta trasa niestety ma felerny zakret przez ktory dzieki ostatniemu patchu mozna zyskac, moj obecny czas tez jest po bandzie, zaloze sie ze za chwile kazdy bedzie chcial sprawdzic czy faktycznie mozna cos ugrac w tym miejscu i pewnie wiekszosc czasow bedzie po uderzeniu po bande do czego nikt sie pewnie w wiekszosci nie przyzna bo poszkodowany jest tylko jeden - lider bo jego duszka widac

 

anulowac event czy wykluczac kogokolwiek nie bedziemy przeciez, obojetnie czy z banda czy bez walczymy dalej, to nie nasza wina a evo, a akurat teraz wpadla trasa co ma felerny moment, jak piszecie, w zdecydowanej wiekszosci nie ma takich chorych miejsc

 

pokoj

Odnośnik do komentarza

Nie wykorzystałem bandy i nie skorzystam z bandy. W pierwszej rundzie turnieju też nie skorzystałem z bandy (puszczam oczko do exacta ;) ). Także ode mnie się proszę odtentegować.

Ja rowniez sobie wypraszam poniewaz jechałem jak organizator :-)

Osobiscie jestem przeciw takim praktykom, tylko ze widze ze moze tu wielu teraz mieć mocno oszukane czasy...

Odnośnik do komentarza

Ten żółty zakręt w lewo da się tak wejść ślizgiem że lepiej można na tym wyjść bez uderzania w betonową barierkę. Trzeba dobrze lekko przyhamować, złożyć się w zakręt, wejść ślizgiem i niemal natychmiast wyprostować auto. Dzięki temu uślizg zostanie zatrzymany zanim auto dotrze do barierki a auto złapie przyczepność czterema kołami.

 

Taka sama taktyka była na pierwszym zakręcie tym elektrykiem na Tamul Nadu 2 w deszczu. 

Odnośnik do komentarza

jestem przekonany ze wiekszosc z nas wykorzysta ten moment i nie widze problemu. tak jak zauwazyl Ficuś widac to tylko u lidera a jestm pewien ze pierwsza 10 ma cos podobnego. Pozatym w trasach z A-B ciezko bedzie sklecic czysty przejazd dla 85% z nas. nie popadajmy w poranoje :)

Tak jak napisał ussr, ten czas zrobisz i bez barierki. :) Mój poprzedni "czysty" przejazd był 0,2 wolniejszy. Teraz z kolei jadę szybciej nieodbijając się barierki ale nie potrafię nawrotu i 3 sektora poprawić względem obecnego czasu. 

Odnośnik do komentarza

Nie wykorzystałem bandy i nie skorzystam z bandy. W pierwszej rundzie turnieju też nie skorzystałem z bandy (puszczam oczko do exacta ;) ). Także ode mnie się proszę odtentegować.

 tez nie korzystam, ale golym okiem widze jak trace. ussr wiem ze da rade wyciagnac auto z uslizgu, pare razy mi sie udalo i automatycznie wyskakujesz jak z procy (musze pocwizyc wlasnie ten zakret, trza naprawde dobrze sie zlozyc )

Odnośnik do komentarza

Mam to samo. Bardzo chcę pokonać swój czas z czystym zakrętem jednak gdzieś później nawalam.

 

Dla niedowiarków i może komuś się przyda polepszyć swój czas:

Mimo s(pipi)ego zakrętu w prawo po lewym łuku, dalej duch mnie nie przegonił. Dopiero go widać na nawrocie.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Nie ma co rozdmuchiwać tego zamieszania z barierką- Krayzie po prostu przedobrzył w zakręcie i skończyło się na barierce,a myślę że tylko minimalnie na tym zyskał( 1 sektor do poprawy ) :D. Na filmiku ten zakręt wyszedł ci idealnie,dla mnie ten i następny są ciężkie, a nawrót zawsze biorę "na oko". Strasznie brudna ta trasa,ciężko mi przez to znaleźć optymalny tor,ale jutro się poprawię

Odnośnik do komentarza

Wiem czaku, wiem... Pierwszy sektor robię już 25:680-25:790. Ale co z tego skoro albo nawrót zwalę albo ten zakręt w dół.

Jeżeli chodzi o zakręt po żółtym łuku, który jest w prawo, to zrzucam na chwilę na 3., mimo że nie muszę ale przy wysokich obrotach nie zarzuca tak dupką i po chwili wbijam 4. A hamuję mniej więcej razem z żółtą flagą najeżdżając lekko na ziemię prawymi kołami. Jak kończę okrążenie dla sprawdzenia ile odstaję to też mi wychodzi 1:17:5xx ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...