Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

O jezu, jak w tę Bayonetkę gra się na pro controlerze. Tego mi było potrzeba, człowiek przy takich grach odzyskuje wiarę w gejming.

 

-złożony system walki

-można dostać wpie,rdol

-przerywniki, w których nie wiadomo gdzie sufit, a gdzie podłoga

-rodin

-te specyficzne czcionki charakterystyczne dla japońskich gierek

-rodin

-wszechohecne, arcadeowe dźwięki

-rodin

-60 fps

-finishery

 

:obama: :obama: :obama:

 

No i dwójka czeka już na półce

Odnośnik do komentarza

z xboxa oddworld strangers wrath, pgr 2, jade empire, kotor, fable, phantom dust, otogi 1&2, kingdom under fire, star wars jedi outcast, outrun 2(nie wiem czy grasz na pc czy nie ale cześć była tez na blaszce) i jeden tytuł pamietam jak przez mgłę, ale w multiplayer spoko się naku.rwiało



a jeszcze z takich chińskich gierek to gunvalkyrie, sudeki, metal wolf chaos, która ma rozpie.rdalającą okładkę

456714-mwc_wp1_1024.jpg

 

gra od from software w której jestes prezydentem usa siedzącym w mechu i rozpier.dalasz wrogie siły, które przejęły władzę nad krajem

 

Michael_Wilson_by_PyroDarkfire.jpg

 

gdyby współpraca from software byłby dalej tak owocna jak za czasów pierwszego xboxa to bloodborne i demon's souls byłby exami na xboxa :obama:

 

O jezu, jak w tę Bayonetkę gra się na pro controlerze. Tego mi było potrzeba, człowiek przy takich grach odzyskuje wiarę w gejming.


C'nie

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

a jeszcze z takich chińskich gierek to gunvalkyrie, sudeki, metal wolf chaos, która ma rozpie.rdalającą okładkę

 

456714-mwc_wp1_1024.jpg

 

gra od from software w której jestes prezydentem usa siedzącym w mechu i rozpier.dalasz wrogie siły, które przejęły władzę nad krajem

 

 

 

sold-gif.gif

 

Az sie podniecilem. Szkoda ze giera chodzi po 250-300$ na ebayu ale moze jakos cos sie uda w to zagrac :frog:

 

xbox ma region locka?

Odnośnik do komentarza

 

z xboxa oddworld strangers wrath

stranger's wrath wyszedł na live i psn w świetnie zremasterowanej wersji. munch oddysee również, ale crapiasto się w to dzisiaj gra.

 

 

don't care lol, pisałem o grach w które grałem na xboxie i były ekskluzywami, ale faktycznie sporo z tego wyszło na pc czy pózniej na xbl 

Odnośnik do komentarza

Pisałem o Dynasty Warriors 2 i cholera nudzi się trochę ten system walki. Mamy:

 

kwadrat x4

kwadrat, trójkąt

kwadrat, kwadrat trójkąt

kwadrat, kwadrat, kwadrat, trójkąt

trójkąt

kółko

 

No i cały system walki sprowadza się w zasadzie do mashowania kwadrata i co jakiś czas kółka jak się pasek naładuje. Nawet nie można nic łączyć, bo po każdym combie jest krótka chwila cooldownu. :frog:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Z Rodinem jest pewien myk. Jak skonczysz to sobie sprawdz o co biega.

 

Możesz wyjaśnić w spoilerze?

 

 

 

 

 

 

 

To było zacne. Szkoda, że nie ma sequela, oraz że nie mam sobie na czym tego odświeżyć :(

 

Spartan zayebiste. Pamietam jak Kali sie jaral grafika i sie nie mylil. Wtedy jeszcze 300 bylo na fali i juz w ogole mega jak sie bralo setki typow na tarcze.

 

Pisałem o Dynasty Warriors 2 i cholera nudzi się trochę ten system walki. Mamy:

 

kwadrat x4

kwadrat, trójkąt

kwadrat, kwadrat trójkąt

kwadrat, kwadrat, kwadrat, trójkąt

trójkąt

kółko

 

No i cały system walki sprowadza się w zasadzie do mashowania kwadrata i co jakiś czas kółka jak się pasek naładuje. Nawet nie można nic łączyć, bo po każdym combie jest krótka chwila cooldownu. :frog:

 

No dwojka jest wyjatkowo siermiezna, tak systemowo jak i graficznie (poczatki ps2). Mialem faze na DW i nawet skompletowalem na dwojke wszystkie czesci wraz wersja Extreme... i na tym sie skonczylo xD. Zabierz sie za 5ke, jest ostania na ps2 i ma najwiecej ficzerow, dwojka jest serio jalowa, chyba za pare dni mi zajelo wymaksowanie jednego typa.

Odnośnik do komentarza

Pisałem o Dynasty Warriors 2 i cholera nudzi się trochę ten system walki. Mamy:

 

kwadrat x4

kwadrat, trójkąt

kwadrat, kwadrat trójkąt

kwadrat, kwadrat, kwadrat, trójkąt

trójkąt

kółko

 

No i cały system walki sprowadza się w zasadzie do mashowania kwadrata i co jakiś czas kółka jak się pasek naładuje. Nawet nie można nic łączyć, bo po każdym combie jest krótka chwila cooldownu. :frog:

 

ja sobie pykam w wersję na psp i jako taka rozluźniająca wyżynka z doskoku sprawdza się znakomicie. bitwy 1-5 minut, odpalam, zabijam kilkaset chinoli i odkładam ;). co do tego dominatora to nie będę się kłócił bo w sumie dawno nie grałem w żadnego innego (ostatnio w revange na 360 kilka lat temu), ale wg mnie super gierka. więcej tego samego tylko przenośnie i troszkę brzydziej niż na stracjonarkach. sam miód.

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem o Dynasty Warriors 2 i cholera nudzi się trochę ten system walki. Mamy:

 

kwadrat x4

kwadrat, trójkąt

kwadrat, kwadrat trójkąt

kwadrat, kwadrat, kwadrat, trójkąt

trójkąt

kółko

 

No i cały system walki sprowadza się w zasadzie do mashowania kwadrata i co jakiś czas kółka jak się pasek naładuje. Nawet nie można nic łączyć, bo po każdym combie jest krótka chwila cooldownu. :frog:

 

ja sobie pykam w wersję na psp i jako taka rozluźniająca wyżynka z doskoku sprawdza się znakomicie. bitwy 1-5 minut, odpalam, zabijam kilkaset chinoli i odkładam ;). co do tego dominatora to nie będę się kłócił bo w sumie dawno nie grałem w żadnego innego (ostatnio w revange na 360 kilka lat temu), ale wg mnie super gierka. więcej tego samego tylko przenośnie i troszkę brzydziej niż na stracjonarkach. sam miód.

 

 

No to tutaj bitwy trwają po godzinie. :D 

 

 

 

Weź Bayonette kup za te 16zł na psn lepszy deal. 

 

Po złotówce za każdą klatkę na sekundę? Nie, dzięki, kupię jak będzie kosztowała betonowe 60zł.

Odnośnik do komentarza

apropo gierek z xboxa pierwszego

 

strangers wrath - jest remaster na ps store, jedna z najlepiej zremasterowanych gierek. jest bardezo fajna, dostałem kiedyś w plusie

 

ninja gaiden - no jest chyba ta sigma (czy black ?) na PS3, jakoś tam wzbogacona

 

riddick - na PS3 jest assault on dark athena, remaster z wypasionym dodatkiem

 

także ewentualnie można ograć je na remaster station 3

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

świetny speedrun, super komentarz, fajna postać - wrzucam, bo pisaliście, że jest jaranko, wieć pojarajmy się razem

 

 

DO NOT QUESTION NINTENDO LOGIC, JUST ACCEPT IT. 

 

 

Ja jestem podjarany sobotą, są osom speedruny tylko w tragicznych porach, Vanquish JEDNĄ RĘKĄ o 15 i gdzies o drugiej w nocy wyścig w Super Metroida :obama:

 

 

No i dzisiaj o 19:20 wyścig nesowej trylogii Ninja Gaiden! Istotnie, jest jaranko.

Odnośnik do komentarza

The Getaway jest znane, ale nie jest to ten kaliber, co wymienione, więc możliwe, że Cię ominęło, a warto sprawdzić (głównie jedynkę). Może Tenchu : WoH ?

 

 

 

Ja jestem podjarany sobotą, są osom speedruny tylko w tragicznych porach, Vanquish JEDNĄ RĘKĄ o 15 i gdzies o drugiej w nocy wyścig w Super Metroida :obama:

 

 

No i dzisiaj o 19:20 wyścig nesowej trylogii Ninja Gaiden! Istotnie, jest jaranko.

 

 

Serio wolisz oglądać takie coś niż, pozostając w temacie, w coś pograć ? Jak to się mówi, bez hejtu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...