Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnego masz kompa, na którym możesz ograć: Danganronpę, Tales of Hearts R, Velocity 2X, Monster Monpiece, Dragon's Crown, Lumines, Sorcery Saga, Tearaway, Everybody's Golf, Muramasa Rebirth, Rainbow Moon czy Soul Sacrifice.

Gdzie znalazłeś emulator Vity w necie?

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Danganronpa mozna bylo ograc na PC po angielsku zanim wyszla oficjalna werja za pomoca emulatora PSP. Muramasa za pomoca dolphina bo to docelowo gra z Wii. Reszta naturalnie tylko na vicie.

 

P.S. Monster Monpiece nie jest raczej warte wzmianki bo to nawet nie stało kolo prawdziwych jrpg.

Odnośnik do komentarza

ale łyknął prowo :_____D tales of hearts jest na ds, velocity na ps4, dragon's crown na ps3, lumines chyba na wszystkim, rainbow moon ps3 a reszta to gierki na max 8 :reggie:

 

Niby stworzyłeś ten temat jako alternatywę do CW, a nie jej kopię. :reggie:

 

troche jak ty :reggie:

 

Dlatego go nie lubię :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E tam, ja bym już dał spokój z hejtem, Vita spox. Fakt, że mało jest gier, które nie wyszły gdzie indziej. Fakt. Wiemy to. Ale nie każdego musi to obchodzić.

 

 

Jak na razie, to, że indie developerzy są w stanie łatwo zrobić grę na duże PS i na małe, to największe osiągnięcie techniczne tej generacji. Tego typu ułatwień spodziewałem się najbardziej. Ułatwienia życia i szansy dotarcia do klienta ludziom, którzy w pojedynkę czy w 5 osób zrobili coś ciekawego. Ktoś uważa, że Hotline Miami mu się lepiej gra w dłoni niż na TV - nie wiem, czemu miałby tak uważać, ale spoko, jak chce to ma. Ktoś tak powie o Shovel Knight - done. I tak z naprawdę sporą ilością gier. Spelunky chcesz, masz. I tak dalej.

 

No i raz na dwa lata jakiś dobry ekskluzyw jak Tearaway czy TxK. Źle?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Drugą cześć Gravity Rush widziałbym jednak na PS4. Styl graficzny jest za ładny żeby oglądać go jako rozmazaną paćkę na ekranie Vity. No i trochę trzeba by było usprawnić samą rozgrywkę żeby wyszło z tego coś sensownego.

Odnośnik do komentarza

Inwestuję w psxa albo ps one, aby odpocząć od patchy trofeów itd. Mam wii, ale to jednak jeszcze nie to co kiedyś. 

 

Za trochę lat sprzedam za grube miliony. 

 

Swietna decyzja. 

 

Ale po sobie wiem ze jesli ma sie jakis wartosciowy przedmiot który teraz ma wartosc której nie miał kiedys i tak go nie sprzedasz. Bedzie ci za szkoda , bo po prostu fajnie byc posiadaczem czegos wyjątkowego i słabo dostepnego ;)

Odnośnik do komentarza

imo w jedynce nie zagrala jedynie kamera, ktora przy walkach za bardzo sie gubila oraz same rozwiazanie open world - te miasto bylo cudowne ale kompletnie nic w nim nie bylo do roboty poza 3 debilnymi typami misji pobocznych

 

w kazdym badz razie dwojka na ps4 to bedzie must have jesli klimat pozostawia, a poprawia sama rozgrywke 

Odnośnik do komentarza

 

Inwestuję w psxa albo ps one, aby odpocząć od patchy trofeów itd. Mam wii, ale to jednak jeszcze nie to co kiedyś. 

 

Za trochę lat sprzedam za grube miliony. 

 

Swietna decyzja. 

 

Ale po sobie wiem ze jesli ma sie jakis wartosciowy przedmiot który teraz ma wartosc której nie miał kiedys i tak go nie sprzedasz. Bedzie ci za szkoda , bo po prostu fajnie byc posiadaczem czegos wyjątkowego i słabo dostepnego ;)

 

Dlatego myślałem nad dwoma egzemplarzami, dodatkowo biorąc pod uwagę awaryjność. No ale właśnie ciekawe co będzie więcej warte psx czy ps one.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...