Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Wyobraź sobie Mati, że grasz w Super Metroida. Odpalasz sequel, w którym przez pierwsze godziny chodzisz ciagle po stacji bez zbroi, rozmawiasz z NPCami, zbierasz przedmioty X i przenosisz je z A do B, a dopiero potem wkładasz zbroję i uciekasz ze stacji. Tempo rozgrywki zostaje zarżnięte.

 

W sumie w gierce, gdzie gramy młodym chłopaczkiem wyruszającym na przygodę, a nie zaprawioną w boju bounty hunterką, taki wolny początek wydaje się całkiem ciekawy. 

Odnośnik do komentarza

 

No narzekam bo ta gra mi sie bardzo podobała, a przez to ze w kolejce własnie jak piszesz czekaja nastepne tytuły po prostu nie z abardzo sie chce masterować gre wiesz o co chodzi. Ale gdyby jednak tryb fabularny byłby dłuższy nie narzekałbym bo jednak inaczej przechodzi sie gre ten pierwszy raz niz za drugim podejsciem. Co nie zmienia faktu ze napewno wróce do tej produkcji za jakis czas kiedy ogarne zaległości. W sumie jesli chodzi o x360 i ps3 to nadrobiłem juz praktycznie wszystko co miałem ograc. No jeszcze została koncówka tlou, dead space 3 i sleeping dogs. I chyba wsio.

No wiadomo blubi nie mozna tez przesadzic w drugą strone, zdarzały sie gry kiedy to myslałem "no spoko ale mogłabys juz sie w sumie skonczyć"

W risingu trzeba tez zwrócic uwage ile trwa sama ostatnia walka z bossem. Jak dla mnie 8h i nie miałbym nic do zarzucenia jesli chodzi o czas gry.

To samo było z ninja blade, pozycja naprawde moim zdaniem bardzo udana. Ale tez czas gry ją zabił.

Wiadomka, że chciało by się i z 15h, ale wiesz co za dużo to i świnia nie zezre bo takie mózgo trzepanie w wykonaniu platynowych to na dłuższą mete męczące chyba żeby porobili trochę misji stealth, ale to nie w ich stylu :reggie:

Co do dłużących się gier to modliłem się żeby skończyło się darksiders II, god of war 3, heavy rain, dodatek do alana wake niesamowicie męczące miały momenty, ale w każdym wypadku wytrwałem bo chyba jestem masochistą.

 

 

Mi gow 3 sie nie dłużył, chyba ze mowisz o tym co jest po ostatnim bossie. To fakt niepotrzebne to. I tez na siłe przeciągnąłem

Odnośnik do komentarza

Okami to niezły przyklad dluzacej się gry.

Jakby w dzisiejszych czasach wychodziło Okami to pewne jest że podzieliliby to na trzy części. :reggie:

Mi akurat w żadnym momencie się nie dłużyła przygoda. I kiedy już myślałem, że gra się kończy i smuteczek ogarniał moje ciało

 

to okazywało się, że jeszcze sporo grania. I kiedy znowu myślałem, że gra się zaraz skończy to znowu :daddy: i w grze pojawiała się kolejna wielka kraina

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi się zawsze dłużą takie gry jak np Gearsy w singlu. Bardzo szanuję te IP ale niestety gry w których 100 % czasu robimy to samo (no sorry 99%'bo ten 1% to naciskanie buttonów i wajch. od drzwi ), nawet jak to jest świetnie zrealizowane jak w tej serii. W takim wypadku gram dziennie maks z 1 h i dozuję. Jak gram dłużej to zaczynam wypatrywać końca.

Z gier co podał bluber to faktycznie Darksiders było ciut za długie, rozciągnięte,obszary ciut za puste mimo że sama gra/seria naprawdę spoko. Reszta tytułów na 8-10 h wiec mi się nic nie dłużyło.

Odnośnik do komentarza

Okami i Zelda dłużą się? Co ja czytam. I to jeszcze kto to pisze, trolling jak nic :) Okami jest długie i to mi pasuje. Wszystko tam jest jak trzeba. Mam wrażenie że twórcy czuli że to koniec, nie tylko ich, ale i pewnej ery. Dlatego wypchali płytkę na maksa. Zelda TP z kolei ma za krótki początek :) Jest chłopek, zadania przynieś, podaj, pozamiataj, ale tego jest za mało. Od razu jest BOOM! i zaczyna się main story. Tak to widzę. Moim zdaniem gry singlowe powinny trwać min. 15 godzin, a mój ideał przejścia to 150h. 

Odnośnik do komentarza

Darksiders 2 miało zbyt długą część wprowadzającą w fabułę (~pierwsze 7h) i gdyby to obcięli o połowę, to by zupełnie zmienił się odbiór całej gry.

 

Już pal licho początek, chodzi o nudne bieganie po lokacjach w których nic się nie działo w tę i z powrotem, chociaż mogli więcej dać koniem pośmigać a tak to po dungeonach biegało się z 2 razy dłużej niż to było potrzebne. Taka jedynka była na 14h ale wyważona idealnie moim zdaniem była - walka, eksploracja, zagadki wszystko było odpowiednio zrobione.

Odnośnik do komentarza

 

Okami to niezły przyklad dluzacej się gry.

Jakby w dzisiejszych czasach wychodziło Okami to pewne jest że podzieliliby to na trzy części. :reggie:

Mi akurat w żadnym momencie się nie dłużyła przygoda. I kiedy już myślałem, że gra się kończy i smuteczek ogarniał moje ciało

 

to okazywało się, że jeszcze sporo grania. I kiedy znowu myślałem, że gra się zaraz skończy to znowu :daddy: i w grze pojawiała się kolejna wielka kraina

 

 

 

 

miałem to samo

 

 

nie wiem mate, jak mogłeś nie zwrócić uwagi na muzyczke przy bossie na końcu dema rising. był to cool boss i cool muzyczka. ale pamiętam, że grafika otoczenia nie była cool i kamera też nie była cool

 

 

dobra, nie zgadliście. rodin to połączenie ravena z tekkena i papa midnite z constantina. sam na to wpadłem. oczywiście wygrałem ja

Odnośnik do komentarza

Gram sobie właśnie w Warrior Within i jaaa, ale ta gra jest zayebista, coś pięknego. Czemu Ubisoft to teraz takie kur.wy? Kiedyś tworzyli dobre gierki (Beyond Good and Evil <3, a teraz? :(

 

Imo najgorsza częśc trylogii ale i tak dobra. 

 

Trójka to było niezłe podsumowanie cąłej serii. 

 

A jedynka i ten klimat alladyna, na zawsze w moim serduszku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...