Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

13124512_1061109943954468_44396952467577

 

 

Ale bym grał.

 

Może i nie wszystko jest stracone. Jest silnik o nazwie OpenBOR  służy on do tworzenia beat'em up-ów. Dzięki temu silnikowi już masa różnorodnych napierdzielanek została stworzona. Oczywiście nie wszystkie są w doskonałej jakości ale są też wyjątki.

Jedne z Top można sobie zobaczyć już tutaj:

 

 

A tutaj choćby taki pseudo Resident Evil:

 

 

 

Link: http://www.chronocrash.com/forum/index.php

Link2: http://gamesdbase.com/all_system_games-openbor.aspx

 

Ale po za tymi grami pochodzącego z silnika myślę że jest warty uwagi nadchodzący świetny klask:

 

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tez <3 kurde od zawsze mam słabość do takiego stylu w grach dużo bardziej mnie to jara niż pogoń za realizmem i grami w trzy de

 

Skonczylem przed chwila to the moon i nacieszyc sie jego snesowa grafika po prostu nie moglem przestac. Sciera mial racje - dobre retro nie jest zle, a Butcher niech sobie bierze te wszystkie battlefrony i wsadzi w skarpety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy tylko mnie zaczyna denerwować, że w obecnej generacji gry przeznaczone tylko do dystrybucji cyfrowej swój poziom cenowy zaczynają praktycznie tylko od kwoty $20 wzwyż? Na pastgenach były to przedziały cenowe $10-15 i były to produkcje często o wiele bardziej rozbudowane niż dzisiejsze "indyki" za $20. Pomijam już tak skrajne przypadki jak Trails, gdzie Evolution kosztowało w dzień premiery $15, a nowa odsłona na PS4/Xone chyba ze $30 nie mówiąc już o wersji z season passem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Frajerzy kupią wszystko :kaz: Sony i MS sobie ładnie kosi opłaty licencyjne więc dlatego ceny idą w góre a poza tym jest popyt to jest i podaż. 

 

Banner Saga na App Storze - 5$ na PSNie - 20$ 

 

no beczka

Odnośnik do komentarza

Dlatego kupuje 99% cyfrowych gierek tylko na promocjach, a produkcje typu Banner Saga lepiej właśnie ograć na telefonie czy iPadzie, gdzie kosztują tyle co nic

 

Kolejny przykład to This War Of Mine kupiłem na promocji właśnie za jakies $5, a ludzie brali pudełka xD lub cyfrówkę na konsole za $30 xD

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Powiem wam, że obejrzałem sobie zwiastun nowego Call of Duty i w sumie cudownie byłoby gdyby którekolwiek ze studiów robiących te gry zrobiło tytuł na licencji Starship Troopers. Walki z robalami, patetyczne cutscenki, a żeby formuła się nie nudziła to dodać nawet jakieś walki z ludźmi albo w kosmosie. 

 

Oprócz dema Black Ops, ostatni COD w jakiego grałem to czwórka i w sumie właśnie zagrałbym w jakąś odsłonę tego szrota gdyby miał fajny setting.

Odnośnik do komentarza

Cold Fear i The Suffering(2) - jakie opinie?

 

Odnośnie The Suffering to całkiem klimatyczne gierki, ale na początku, potem jak już się przyzwyczaimy do potworków to gra się w sumie bez żadnego strachu, ale gameplayowo - spoko TPSy, idziesz, strzelasz w dość przygnębiających sceneriach, bez poczucia że to jakiś uber crap. Takie 7/10.

Odnośnik do komentarza

a grał k toś w kampanię Black Ops 3? Czytam na gafie temat o kampaniach w call of duty i wiele osób mówi że Black Ops 3 to jeden z najgorszych singleplayerów, aż ciężko mi uwierzyć biorąc pod uwage jak słabe były BO1 i BO2.

Skończyłem ją grając w co-opie z kolegami. Skończyliśmy całość hasłem krapulec....więc się domyśl jaką mieliśmy opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Z tych co grałem to najsłabszy był Black Ops 2. Najlepsze CoD4. Starszych części nie skończyłem. A jak na tle reszty wypada CoD 3?

No wybitny to on nie jest, bardziej jako dodatek i ciekawostka. Można grać polusami co jest fajnym smaczkiem, do tego trzyma fajny klimat. Takie 6-7/10. 

Odnośnik do komentarza

Co mają rozumieć, skoro kasa na pewno się zgodzi.

 

To że jeśli pójdą dobrym tropem to tej kasy znacznie więcej przybędzie. Ale, już chyba ich rozszyfrowałem...Co rok do każdej Titanfallowej edycji Call of Duty będzie dodawany Remaster starej części. Oczywiście ona będzie tak okrojona jak obecna nadchodząca. Mianowicie w nadchodzącym remasterze będzie 10map w MP gdzie zapewne pozostałe 10 przybędzie w DLC......

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...