Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najpierw trochę statystyk. Przychody netto na dzień 07 lutego 2017 wzrosły o 15%, +476,5 miliona dolarów, w porównaniu do zeszłego roku, gdzie suma ta wyniosła 414,2 miliona dolarów.

Gra, która najbardziej przyczyniła się do wzrostu dochodu, to oczywiście Grand Theft Auto V, a właściwie tryb sieciowy - GTA Online.
Cyfrowo dostarczone dochody netto, wzrosły o 64% (240,2 miliona dolarów), w porównaniu do zeszłego roku, gdzie było to "tylko" 146,4 miliona dolarów. 39% tej sumy stanowią min. mikropłatności w grach.
Jeśli nie zrozumieliście zbyt wiele, na podstawie powyższych danych - nie przejmujcie się. W skrócie, GTA Online generuje gigantyczne zyski, a darmowe DLC sprawiają, że gra nadal cieszy się ogromną popularnością.
Kwota, którą T2 zarobiło na Grand Theft Auto (sprzedaż gier, mikropłatności), w ostatnich 12 miesiącach przekroczyła 650 milionów dolarów netto. Według danych, najwięcej pieniędzy (z kart Shark), GTA zarobiło na platformie PS4.

 

ja pier.dole jaki rak, je.bać graczy gta online maczetami

 

 

GTA Online jest zajebiste, ale żeby grać w to dłużej niż pare miesięcy i jeszcze płacić za jakieś duperele to żart.

 

Heisty są super, reszta meh.

Odnośnik do komentarza

No Nintendo było w tym najlepsze, że robią tyle sprzętów jednej generacji i jak ktoś nie ogarnia w tym temacie, to ma problem który wziąć. Ja przykładowo musiałem wgłębić tematy czym się różnią 3ds a xl i tego typu rzeczy, chociaż nie wspomnę też o 2DS, które moim zdaniem jest brzydkim handheldem, idzie dostać zajoba przez ten szeroki wybór konsolek Ninny. Oby ze Switchem takiej parodii jak z 3DS nie zrobili.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

@Faka

 

Obejrzyj filmik.

 

@Don

 

Ale czemu glupia? Bo kupila 7 3dsow i kazdy mial w jakis sposob z(pipi)any ekran? Jesli wolimy zignorowac problem ktory jest tu widoczny jak na dloni na rzecz beki z typiary, no to w takim razie beka z typiary, top kek.

 

Dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby taki hazard byl przy kupowaniu sprzetu za takie pieniadze, jesli ze switchem bedzie podobnie no to chyba zgnije, wywalac gruby grosz na sprzet a potem sie okaze ze i tak wylosowales ekran 'gorszego sortu'.

 

NIe no, mogła na gwarancji wysłać :D

 

No, a potem i tak wroci z (pipi)owym ekranem :pawel:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No bo w kraju gdzie kobita mieszka pewnie "nie ma" czegoś takiego jak gwarancja albo wymiana przez sprzedawcę wadliwego towaru. Lepiej kupić 7 razy ten sam sprzęt.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No oglądałem i większość to jakieś wymysły pedantki i problemy, których nikt normalny nie widzi, nie licząc tego jeśli faktycznie były jakieś uszkodzenia mechaniczne, które nawet jak były, to i tak ich na gwarancję nie wysyłała poza ostatnim, który jeszcze do niej nie wrócił, więc beka.

Odnośnik do komentarza

Tak, Wind Waker może nie gó.wno, ale mocno przynudzający tytuł, a co sie naczytałem ochów o tym to moje.

Oż w mordę , a to jeden z moich tytułów życia ! Tak mi się ta gra wryła w pamięci . Arcydzieło . Mam nadzieje , że pisząc takie słowa ograłeś na premierę ? Bo słabo by było oceniać w dzisiejszych czasach grę która wyszła w 2003 r.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...