Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Absolution był świetny o ile zaakceptowało się fakt odejścia gry od pojedynczych zleceń i celów do zabicia (ze 3 takie etapy są w Absolution) na danej mapie na rzecz misji połączonych ze sobą fabularnie, gdzie sporo celów to było "przejdź z punktu A do punktu B", "wydostań się" itd. Jako skradanka i tak niesamowicie robi, nawet platynkę wbiłem, jak zresztą w pozostałych częściach.


Gdyby ta gra była nowym IP a nie Hitmanem, to zebrałaby o wiele lepsze recenzje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie -proste pytanko na piątek:

Top3 sequeli jakich chcecie, ale prawie pewne jest ze się nie doczekamy ich?

 

U mnie wygląda to następująco:

1) DMC5

2) God Hand

3) MGR2

 

Jeszcze jakiś czas temu dopisalbym XCX2, ale jak zapowiedzieli XC2 to jednak trochę liczę na to.

DMC5 straciłem nadzieje i juz teraz tylko hajpuje się tak o, GH2 to wiadomo -tylko mała garstka ludzi ogarnęła geniusz tej gry i choć Mikami co jakiś czas mówi ze zrobi duchowego następcę tak mało w to wierzę.

MGR2 to chyba nie muszę tłumaczyć.

 

Burnout bez otwartego świata

Godny Hawk bądź Jet Set Radio

Diablo 4 (pewnie będzię ale jeszcze długo nie)

Odnośnik do komentarza

Ad Infinitum is an atmospheric single-player horror game, which puts you into a World War I setting experienced in a first-person perspective.

You find yourself in the trenches of a forlorn battlefield where vicious creatures lurk in the shadows. Solve challenging puzzles to clear pathways and avoid deadly traps and sneak through a maze of trenches to hide from the manifested horrors of war. The surrealistic gameworld is based upon historical background information that is mixed with some fictional elements which all culminates in a subtle yet intense story.

https://youtu.be/eprVKIH4Xxs

 

:sexkonik:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

 

 

Masz normalnego Hitmana najlepszego od lat.

Nie. Mylisz się.

Wyjaśnij. Absolution to dla mnie było guwno, ten nowy jest najlepszy od BM

Wszystkie Hitmana nawet z Absolution to gry mroczne i przede wszystkim klimatyczne. Atmosferę te gry mają niepowtarzalną. W tym nowym nie ma nic z klimatu dawnych hitmanów. Soundtracku części 1-3 do tej pory słucham. Muzyka z tego nowego prosiła się tylko o jej wyłączenie. Wszystkie postacie obojętnie z jakiego kraju, mówią płynnie po angielski. Psuje to odbiór gry i immersję. Żadna misja nie zapadła mi w pamięć. Etapy z Rotterdamu, Moskwy czy Rumunii z poprzednich części do tej pory pamiętam. Dla mnie nowy Hitman to zawód i danie graczowi ogromnej swobody w przechodzeniu gry, nie czyni jej od najlepszą od lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Doskonale rozumiem o co chodzi Papajowi. Co prawda nie grałem w tego nowego Hitmana, ale jak tak patrzę na gameplaye to sprawia takie błyszczące, wręcz james-bondowe wrażenie. Może to przez oświetlenie, może przez rozmiary lokacji, ale rzeczywiście nie wyczuwam tego ciężkiego, przytłaczającego klimatu. Już nie mówię nawet o trójce, bo takiego klimatu jaki tam panuje nie powstydziłby się niejeden horror, ale choćby o "surowej" dwójce.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No co ci poradze, że gra jest słaba? I lokacje jej nie ratują bo core gameplay'u jest zepsuty i design poziomów jest dużo słabszy niż w takim BM. Liniowy Hitman z korytarzami i z źle działającym systemem przebieranek oraz z beznadziejną otoczką fabularną (do tej pory mam koszmary związane z latexowymi zakonnicami). No ten sam poziom co zje.bany reebot Tomb Raidera. 

Odnośnik do komentarza

Najgorszy problem był z checkpointami, gdzie gra nie ogarniała, ze wyczysciles cale pierwsze pietro, wszedles na drugie i juz tego nie pamietala.

Troche problematyczne przebieranki, ale poza tym bardzo dobra gra.

Co do fabuły to chyba nie zrozumiales konwencji, Absolution ma fajny Tarantinowski klimat i kozackie miejscówki(Pole kukurydzy GOTY).

Była liniowa(przez co trudniejsza), ale nadal dawala tak jak poprzednicy kilka/kilkanaście możliwości na eliminiacje celów, wiec nie wiem w czym problem. Ten nowy Hitman wygląda jakby wrzucili zlepek misji i nawet ciężko to nazwac pierwszym sezonem, w najlepszym razie połową sezonu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Co do fabuły to chyba nie zrozumiales konwencji, Absolution ma fajny Tarantinowski klimat

 

Cooooo. 

 

xD 

 

Jak można nie zrozumieć konwencji? Tutaj jest coś do rozumienia? Jak coś jest słabe to jest słabe i nie można tego tłumaczyć konwencją. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...