Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@dr czekolada

kwestie seksualnosci (skrywany homoseksualizm, frustracja spowodowana niezrealizowaną potrzebą dominacji ), odwrócenie ról bogów, Lucyfer jako support w walce z YHWH, aktualnie wyznawane bóstwa jako tytułowe persony i demony, wspomnienie ich chorego designu vide Mara

 

spodoba ci się ten niegrzeczny symbolizm Paolo \m/

 

maxresdefault.jpg

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

kwestie seksualnosci (skrywany homoseksualizm, frustracja spowodowana niezrealizowaną potrzebą dominacji ), odwrócenie ról bogów, Lucyfer jako support w walce z YHWH, aktualnie wyznawane bóstwa jako tytułowe persony i demony, wspomnienie ich chorego designu vide Mara

 

 

 

Aha czyli tak jak myślałem. Najwięcej tego było w oldschoolowych megatenach czy to grach czy anime/mangach dochodził okultyzm, gore, gwałty (Digital Devil Story itd) Te nowe Persony pod tym względem są raczej grzeczniejsze, mniej bezpośrednie. Ciężko mówić o kontrowersyjności uniwersum które tak naprawdę nie było nigdy aż tak popularne w NA czy u nas a szkoda, bo na niczym się tak dobrze nie zarabia jak na rozgłosie.

Odnośnik do komentarza

http://sourcegaming.info/2017/05/29/straight-from-the-source-atsushi-inaba-platinum-games/

If Bayonetta 3 were to ever happen, would Bayonetta still be the protagonist or would you try to surprise fans?

 

Maybe there would be a male Bayonetta! (laughs). I would like to make Bayonetta 3. We’re talking within the company even now about what to do. But because we’re constantly talking about it, that actually makes it really hard to say. If we weren’t talking about it, we could just say something random or offhand, you know, but because we’re actually talking about it…Of course, that’s just something that you talk about when you’re making a series – do you want to keep the same protagonist? There’s plenty of precedent for changing protagonists, and so that is something we discuss – do we want to keep the same one, have a different one, add new ones – but that’s certainly not anything I can say for sure at this point.

Odnośnik do komentarza

 

Edmund McMillen - twórca jednej z najpopularniejszych gier niezależnych ostatnich lat, czyli Binding of Isaac - pracuje nad nową grą. Dziś dowiedzieliśmy się, że tytuł ukaże się już w lipcu.

Źródłem informacji jest profil producenta na Twitterze, gdzie deweloper postanowił odpowiadać na pytania zadawane przez fanów. Poznaliśmy także inne szczegóły.

Najprawdopodobniej doczekamy się platformówki, bez elementów gatunku rogue-like. Tajemnicza gra trafi między innymi na Nintendo Switch i będzie kosztować więcej niż 10, ale mniej niż 15 dol.

To nowa marka, niezwiązana z poprzednimi projektami McMillena. Oficjalna zapowiedź nastąpi jeszcze przed końcem przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Serie, które powróciły w dobrej formie na 8mą generację: Worms, Carmageddon, Trackmania, Dishonored, Hitman, Doom, Resident Evil, Wolfenstein

 

Serie, które pozdychały/zawiodły na current-genach: Mass Effect, Deus Ex, Rayman, Tekken, Portal, NFS, Wipeout (remaster to niech sobie wsadzą w skośne poślady), Siren, Silent Hill, Dead Space, Call of Duty, Battlefield, Bioshock, Fallout, Burnout, DevilMayCry, Halo (singleplayer), Motorstorm, Call of Juarez, Medal of Honor, Test Drive, SOCOM, Project Gotham Racing, Fable, Soul Calibur, Virtua Fighter, FEAR, Sacred, Splinter Cell, Sleeping Dogs, Skate, Max Payne, Motorstorm, Resistance, Red Faction, MGS, Prince of Persia, Ninja Gaiden. GRID, Lost Planet...

 

Wnioski nasuwają się same. Ale przecież mamy w zamian cyfrowe maszyny hazardowe w postaci skrzynek ze skinami na fiuta, by wypełnić pustkę

Odnośnik do komentarza

Medal of Honor zdechł już dawno, to samo Test Drive, SOCOM i PGR, FEAR, Sacred, Skate, Red Faction.

GRID, Sleeping Dogs czy Portal to ciężko serią nawet nazwać. MGS, Deus Ex, Tekken, Call of Duty, Battlefield, Fallout, Halo - nowe części przecież wychodzą, nawet wiele osób Ci powie, że złe to one nie są.

 

No coś przekombinowałeś.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

o boże, co za bzdurzenie...

 

Nom, zaraz odpale sobie nowego burnouta na ps4, bo pieprze od rzeczy przecież

 

 

Tak samo w czasach PSXa umarło wiele serii ze wcześniejszych lat. Ważne że dalej wychodzą dobre gry. Jak mnie męczy ten sentymentalizm i wspominanie lepszych czasów, jezu.

Odnośnik do komentarza

 

 

o boże, co za bzdurzenie...

 

Nom, zaraz odpale sobie nowego burnouta na ps4, bo pieprze od rzeczy przecież

 

 

Tak samo w czasach PSXa umarło wiele serii ze wcześniejszych lat. Ważne że dalej wychodzą dobre gry. Jak mnie męczy ten sentymentalizm i wspominanie lepszych czasów, jezu.

 

 

Mnie też, odpaliłem we wstecznej jedną z ulubionych gier z poprzedniej gen. nie da się w to teraz grać xD Cofam co napisałem, lolololo

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Boże jak ten zwiastun na 10 lecie Vice City robi. Zawiera sobie esencję VC. Co jakiś czas sobie odpalam. Aż się chce założyć białe adidasy, wziąć w dłoń katanę i ciąć łby babeczkom w bikini na Ocean Beach. 

 

Muszę sobie odświeżyć, za gnoja przecież nic nie łapałem z tych wszystkich nawiązań do kultury lat 80. Jak tam ta wersja na ps4?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...