Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze całkiem niedawno trzeba było czekać kilka minut aż się załaduje save z memorki, albo kody wpisywać, a teraz problemem jest poczekanie kilka sekund na odpalenie gry z sleep mode. Ja rozumiem lenistwo, z jego powodu olałem fizyczne nośniki, ale nie przesadzajmy w drugą stronę

Odnośnik do komentarza

Serio? Nie miałem tak nigdy

 

 

Serio? Ja nigdy nie miałem z tym problemu w Fatach i Pro.

No musze mieć co parę dni chwilowy brak prądu :pawel:

 

Na dwóch konsolach mam kilka razy miesięcznie odbudowe bazy jeśli zostawiam w sleep modzie.

Odnośnik do komentarza

No ja w piątkę jeszcze pogrywam czasem z nudów w singla, co by nie mówić o głównym wątku / fabule / stylistyce to free roam jaki ta gra oferuje to wciąż jedna z najlepszych rzeczy w historii gier.

 

BTW ten trailer co pacio wrzucił nigdy mi nie podchodził, przy tym ze Sleepwalking zawsze ciary.

Odnośnik do komentarza

Czwórka to wiadomo, MGS2 wśród GTA, ale piąteczka też bardzo fajna. Pamiętam jaka była podnieta w 2013 kiedy wreszcie to się miało ukazać - nie wierzyłem, że X360/PS3 potrafią takie rzeczy. To jak gra działała biorąc pod uwagę jej skalę i możliwości jest naprawdę imponujące. Skończyłem fabułę dwa razy, raz zrobiłem 100% i szanuję gierkę bardzo. GTA Online próbowałem ugryźć parę razy i zawsze mnie odrzucało, pluję też na tych, co wydają kasę na shark cardy. Do R* z kolei straciłem szacunek po położeniu takiego nacisku na rozgrywkę online właśnie. Opłaca im się, tak, no ale mogliby przeznaczyć trochę ciężarówek z pieniędzmi na jakiś dodatek singlowy albo dwa.

Odnośnik do komentarza

Ej ej, ale to pierwszy numer z online, który robi Rockstar, więc ja tam szacunku do nich nie straciłem jeszcze. Tylko błagam, żeby multi w RDR 2 było podobne jak w pierwszym RDR. Spędziłem ponad 300 godzin w nim - team deathmatche, gold rushe, nabijanie expa na zebrę-osiołka <3 <3 <3 Już się nie mogę doczekać wiosny, a tutaj jeszcze tyle miechów, ech :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...