Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

rozpjerdala mnie to czarnowidztwo niektórych, przypominające jakieś proroctwa apokaliptyczne całej branży xd

 

singlowe gierki będą zawsze istnieć, choćby jako nisza. tak samo jak w świecie muzyki na obrzeżach głównego ścieku zawsze funkcjonować będą np. wytwórnie wypluwające ciężką muzę, czy inne hipsterskie dźwięki.

 

inną sprawą będzie poziom oprawy jaką będą serwować. jeżeli dla kogoś przeszkodą będzie np. oprawa na poziomie ps360 na sterydach, to niech sobie gnije w tym modern gejmingowym ku.rwidołku z mikropłatnościami :czesc:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

rozpjerdala mnie to czarnowidztwo niektórych, przypominające jakieś proroctwa apokaliptyczne całej branży xd

 

Co ja poradzę że tak to widzę. Co roku znika jakaś seria którą lubiłem, teraz czytam że TEW2 fatalnie się sprzedaje, więc wnioskuję że następnego nie będzie. Albo takie Gran Turismo Sport, pierwsze GT którego nie kupiłem bo nie ma tam rozbudowanej kampanii single. Zapowiedzi nowych gierek też bez szału. Weźmy takiego Kojimę, przecież to jego nowe dziwactwo skończy za 10 lat w księdze rekordów jako najdroższy skasowany tytuł :) Zostają indyki, owszem tu jest dobrze, ale to nie dla każdego. Weź przejrzyj szmatławce sprzed 10 lat i zobacz na zapowiedzi, dzisiaj ta 7 generacja wygląda na złoty okres gamingu :)

 

Ogólnie, bida z nędzą i ch.uj!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Co ja poradzę że tak to widzę. Co roku znika jakaś seria którą lubiłem, teraz czytam że TEW2 fatalnie się sprzedaje, więc wnioskuję że następnego nie będzie. 

 

też mnie to martwi, ale z drugiej strony masz takie marki jak RE7, DkS3, nowy Nier (studio poszukuje już ludzi do dwójki), Nioh, Personę, oraz Zeldę i BB, które sprzedały się bardzo przyzwoicie.

 

Zapowiedzi nowych gierek też bez szału.

 

Wolfenstein TNC

RDR 2

Monster Hunter World

Spiderman

Days Gone

Yakuza Kiwami 2

GOW

TLoU2

Metroid Prime 4

 

no ja się tam trochę jaram. 

Odnośnik do komentarza

 

Boogie jaki zadowolony xD. Przez ostatnią minutę tak wyjaśnił sprawę, że oczyma wyobraźni widzę jak po nagraniu turla się na balkon i odpala cygaro.

 

I guess that is one less thing I have to tell my therapist about.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

pod względem entuzjazmi, nic nie przebije twetta Mike Ybarry (Corporate Vice President - Xbox & Windows). Aż się zdziwiłem jak to przeczytałem, bardzo kontrowersyjna i mało profesjonalna wypowiedź jak na niego. Ale to pokazuje jak bardzo neogaf zalazł za skórę nawet najgrubszym szychom w korporacjach, a przede wszystkim jednej korporacji która była tam powszechnie znienawidzona...

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

no trochę hiperbolizuje...

 

ale tendencje i atmosfera na neogafie jest (była xD) dość oczywista. Każdy temat dotyczący Xboxa niezależnie czy była to pozytywna czy negatywna informacja zamieniał się w taki festiwal shitpostingu, że z trudem można było wyłowić jakieś wartościowe informacje. 

 

Ale to w sumie wina moderacji która nie potrafiła utrzymać CW w ryzach 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Ale tak szczerze, patrząc na ostatnie kilka lat MSu się dziwisz? Nie pamiętasz co tutaj się działo podczas ostatniego e3? Jeszcze trochę i słowo xbox byłoby cenzurowane. Sami sobie na to zapracowali.

 

No bo co, mam się ekscytować usuniętą grą, ubogą ofertą EXów czy padem od pierwszego Xboxa?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

NeoGAF? Nie wiem, straciłem 30s swojego życia na zakładanie tam konta. Dobrze, że umar.

 

I ten typ założyciel też niezły ananas, przecież po samych fotach widać, że to typ co by robił dokładnie coś takiego jak wchodzenie komuś do prysznica xD.

 

No to teraz miejsce największego forum gierkowego w Internecie się zwolniło. Jest okazja, forumku.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Nie przepadam za slodko pierdzacym grubasem, ale to co mu pisali kuta.siarze z gafa o praniu brudow i innych "krzywadach" jakich dozna z powodu odmiennego zdania przywoluje moje pytanie sprzed kilku dni o tym, czy tylko srodowisko graczy jest tak pier.dolniete i emocjonalnie/spolecznie kalekie czy inne branze tez tak maja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...