Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Visceral? Ci od jednej dobrej gry?

 

 

Niby zrobili tylko jedna genialna grę ze świetną kontynuacja (DS3 i DI to slabizna), ale czuć było potencjał w tych ludziach. Na pewno coś fajnego zrobią jeszcze, juz nie pod EA tylko w innych studiach.

 

Pierwsza ich gra to obok Goldeneye najlepszy Bond w historii, Simpsonowie i Godfather mimo błędów były naprawdę ok a oba Dead Spejsy były wyje.bane. Liczyłem mocno na tę gierke w świecie SW, fakt, że to pewnie byłby samograj AAA nie oznacza, że od czasów Jedi Academy nie dostaliśmy dobrej singlowej gry w świecie SW.

 

Na bank nowe SW od EA to będzie looter shooter :usmiech:

 

Nowe nie liczac Battlefronta 2?

 

 

No to dokańczane po Visceral 

Odnośnik do komentarza

Chłopaki robili porządną robotę. Nieraz dostawali zadanie z cyklu mission imposible od EA (masz IP Ojca Chrzestnego , macie odwalić GTA, Simsons - zróbcie coś z tym, Hardline- zróbcie FPS który bedzie rywalizował z Codami  jednoczesnie nie będący wojennym fps z marką  która  w  już w tytule jest wojenna . Zawsze będę wspominał  ich gry Władcy pierścieni  z nostalgią. Nie byli Geniuszami ale takich Solidnych Studiów też mi szkoda. 

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Plakac mocno nie bede. W sumie pamietam ich mocno z ds1 i teraz mi przypomnieliscie mi o Dante's Inferno. Wlasciwie myslalem, ze juz dawno ich EA rozmontowalo. A dead space 1 wciaz wydaje mi sie jakims wypadkiem przy pracy elektronikow, ze pozwolili stworzyc tak swietna gre. Bylem mega zdziwiony jak dobra byla. Wciaz jednak bardziej utyskuje za Westwoodem ;(

Odnośnik do komentarza

Zaczynam drugi watek.

 

 

gierka tylko z singlem w dzisiejszych czasach szybko trafia w drugi obieg i tam juz pieniazkow firmie nie przynosi

 

Myslicie, ze to bedzie kierunek brazny w nastepnych latach? Ze proprocje sie odwroca i teraz to single bedzie przystawka do multi a nie na odwrot? Nie wszystkie studia raczej podaza ta droga ale gracze AAA wydaja sie ostro kierowac w taki model.

Zaczynam drugi wate

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że tak może niestety być. Wielkie studia polecą w multi dodając słabego singla albo nawet sam tutorial. Będzie to trwało aż w końcu zniszczą  rynek gier multi. A mniejsi wydawcy bedą wydawac na plytach co lepsze konwersje gier z singlem w małym nakładzie. Normalne gry  pójdą w cyfre.

Odnośnik do komentarza

Mejm TRIPLEEJ będą wciskać te lootboksy, mikrotransakcje i inne gów,na jak tylko mogą. Gdyby się dało, to jeszcze liczniki i energię jak w gierkach F2P by dodali, pewnie w końcu i do tego dojdzie.

 

Tylko gierki od Nintendo i indie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zaczynam drugi watek.

 

 

gierka tylko z singlem w dzisiejszych czasach szybko trafia w drugi obieg i tam juz pieniazkow firmie nie przynosi

 

Myslicie, ze to bedzie kierunek brazny w nastepnych latach? Ze proprocje sie odwroca i teraz to single bedzie przystawka do multi a nie na odwrot? Nie wszystkie studia raczej podaza ta droga ale gracze AAA wydaja sie ostro kierowac w taki model.

Zaczynam drugi wate

alez trend juz widac w tej generacji

 

ile powstalo wysokobudzetowych gier single player bez multi z rozgrywka na 7-8h? mi na szybko z pamieci przychodzi tylko quantum break i order1886 podczas gdy na zeszlej moglbym wymieniac takie na peczki

 

jak cos w dzisiejszych czasach nie ma multi to jest praktycznie sandboxem, open worldem albo rpg'iem - przesuneli ten prog rozgrywki na te min20h przed puszczeniem na rynek uzywek gdzie juz wydawca nie zarobi

 

nawet nintendo w flagowych seriach singlowych zaczyna tym podazac bo w jaka strone skrecila nowa zelda i zaraz marian chyba kazdy widzi

Odnośnik do komentarza

To jak tak jeszcze się wtrącę w wspominki o Visceral - mieli na koncie moją ulubioną grę ze świata "Włady Pierścieni". Na zawsze w serduszku [*]

To był 2003, dla mnie złota era wysypu gierek - NFS:Underground, SSX3, Sim City 4, Def Jam, Freedom Fighters, AVP: Extinction. Takie EA było wtedy.

Odnośnik do komentarza

juz za chwile tak bedzie wygladac matchmaking w grach??

 

 

W Sieci pojawiły się kompletne szczegóły technologii, która ma na celu zachęcanie graczy do kupowania małych transakcji przez system dobierania zawodników. Brzmi dziwnie? Trochę tak, ale ma to głębszy i zarazem złowieszczy sens.

W prostych słowach taka innowacja może dobrać świeżaka, który dopiero, co kupił produkcję, z bandą hardcorowców grających od dnia premiery. Zawodnik znajdzie się w tym samym zespole, więc będzie widział ich sprzęt i może pomyśleć „po co będę spędzał wieki na zdobywaniu gnatów, mogę je po prostu kupić”.

Technologia działa również w innych sytuacjach – gdy akurat kupimy sobie różowy karabin, to akurat trafimy na serwer, gdzie takie cacuszko będzie wyjątkowo efektowne i pozwoli nam dominować nad osobami z czarnymi pukawkami. Oczywiście kolor broni nie ma tutaj najmniejszego znaczenia – najważniejsze jest fakt, by gracz podświadomie dostrzegł sens sięgania po małe transakcje i zrobił to kolejny raz.

Gdyby tego było mało, to maszyna tak układa promocje oraz produkty w sklepie, by pokazać zawodnikowi elementy, które faktycznie mogą go w pewien sposób zainteresować – marzysz od dzieciństwa o staniu się wyczynowym snajperem? Gra zachęci do kupienia mocniejszej broni.

Nie musieliśmy długo czekać na reakcją Activision. Firma podkreśla, że patent został zgłoszony w 2015 roku przez zespół badawczo-rozwojowy pracujący niezależnie od zespołów tworzących gry i projekt nie został zaimplementowany do jakiejkolwiek produkcji.

http://www.ppe.pl/news/54163/activision-stworzylo-matchmaking-zachecajacy-graczy-do-mikrotransakcji.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...