Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dreams xd. Niech oni już skończą z tymi edytorami i robią normalne gry. Zresztą patrząc na sprzedaż tego pewnie Sony już im nie da robić żadnych edytorów i bardzo dobrze. Brak keny nie skomentuje, gdzie tam jest ten crap sable. A nominacja za scenariusz dla 12 minutes to jakis żart

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Nie kupuj tego gówna. Brak dodatkowych trybów i cenzura m.in nie można zajrzeć Ashley pod spódniczkę i pozmieniali dialogi.  Aż się boję co zrobią z rimejkiem. Przynajmniej tak twierdzą spece z PPE. 

 

https://www.ppe.pl/news/162535/resident-evil-4-vr-z-cenzura-tworcy-wycieli-zawartosc-by-zadbac-o-wspolczesnych-odbiorcow.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Square napisał:

Ktoś wie czemu są zawsze widoczne tylko te latające dłonie w VR? No nie pasuje mi takie coś wizualnie i wolałbym pełne PoV chyba, że na samym VR wygląda to lepiej.

Zakladam ze tak taniej a imersja i tak zostaje. Ciezko chyba zrobic cale ramiona by wygladaly realistycznie. Zaraz gracze by je krzyzowali i robili jakies kokardki :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Zwyrodnialec napisał:

Nie kupuj tego gówna. Brak dodatkowych trybów i cenzura m.in nie można zajrzeć Ashley pod spódniczkę i pozmieniali dialogi.  Aż się boję co zrobią z rimejkiem. Przynajmniej tak twierdzą spece z PPE. 

 

https://www.ppe.pl/news/162535/resident-evil-4-vr-z-cenzura-tworcy-wycieli-zawartosc-by-zadbac-o-wspolczesnych-odbiorcow.html

Niezły z ciebie stulejarz. XD 

Odnośnik do komentarza

Chłopaki powiem wam, że ten RE4 to jest mega sztos. No zapowiada się najlepsza wersja Re4 w jaką grałem. Mega wczuwka w wykonywaniu zwykłych czynnosci jak przeładowanie broni czy uzywanie First Aid Spray. Nawet jak się save robi to trzeba własnymi rękoma używac maszyny do pisania. Bardzo dziwne uczucie łazić po wiosce w VR. Tak jakby człowiek pojechał na wycieczke do miejscówki z która wiąże się jakas nostalgia z dzieciństwa. Oby więcej gierek dostało takie porty.

Odnośnik do komentarza

Jak bym nie przeczytał w necie ze cos takiego wycięli to bym nie zauwazyl. Grałem w to kilka razy ale daleko mi do tego zeby pamiętac wszystkie dialogi. Stulejarstwa nawet nie komentuje bo do teraz nie byłem swiadom ze można było zaglądac Ashely pod spódniczkę i nadal kminie dlaczego ktoś w ogóle chciał to robić. Jak juz to boli mnie dupa o wycięte dodatkowe tryby bo to były fajne i z przyjemnością ograłbym je w VR. Nie zmienia to faktu, że immersja jest niesamowita, klimat jest spotęgowany przez uczucie bycia w grze, adrenalina jak nigdy i przyjemność ze zwykłego reloadu jest nieporównywalnie większa niż gdy robi się to w dowolnej innej grze naciskając kwadrat. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...