Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ukukuki napisał:

Mogli by zrobić skok w bok w serii jak zrobiło to Bungie dwa razy z ODST i Reach i zostawić Master Chiefa w spokoju na jakiś czas.

nie chcę nic mówić, ale chyba właśnie coś takiego zrobili, dali spokój Master Chiefowi na ponad 6 lat (najdłuższa przerwa w historii serii), a w międzyczasie wyszedł spinoff w postaci Halo Wars 2

Odnośnik do komentarza

 

jedna z moich z moich ulubionych serii gier wideo czyli Halo, kończy dzisiaj 20 lat. Wiadomo że może nie wszyscy są jej fanami, ale nie da się nie docenić tego co zrobiła dla branży.

 

Każdą część kończyłem przynajmniej kilkukrotnie, spędziłem w niej setki jeśli nie tysiące godzin zarówno w multi (szczególnie w Halo 3 na poczciwej 360-tce) jak i singlu.

 

Sto lat dla krasnali

  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

[The Wall Street Journal] Activision CEO Bobby Kotick Knew for Years About Sexual-Misconduct Allegations at Videogame Giant
 

 

Cytat

In 2006, one of his assistants complained that he had harassed her, including by threatening in a voice mail to have her killed, according to people familiar with the matter.

 

jak to zwykle bywa, na górze korporacyjnej drabinki bytują socjopaci i zboczeńcy

 

 

Odnośnik do komentarza

Beka, ale jest jeszcze szansa dla psycho bo chyba nie tylko głosy graczy w głosowaniu na stronie są ważne, jeszcze między devami jeszcze jest chyba ankieta przeprowadzana i te głosy też się jakoś liczą nawet bardziej niż te od graczy jak na eurowizji głosowanie słuchaczy jest chuja ważne XD

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Figuś napisał:

Beka, ale jest jeszcze szansa dla psycho

Gram po namowach znajomego w jedynkę, bardzo mi się podoba bo ciągle coś nowego, masa świeżych pomysłów. Jak dwójka jest jeszcze lepsza to te Ratchety to chyba dla beki są robione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...