Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z tym co napisał Uki nie licząc tego o złej sławie gta 5 przez to że nie ma 6 lub przez to że r* skupił się na online. Potrafię wymienić sporo rzeczy w tej grze które mi się zwyczajnie nie podobają (dużo z nich dla innych będzie nie do pomyślenia żeby określić je jako wadę) chyba zabrakło mi tej mitycznej forumowej duszy xD +za duży hajp po trailerach.

Spędziłem przy tej grze setki godzin więc wiem co mówię. Piątka może ssać pauke 4ce a o częściach z ery 3d to już z grzeczności nie powiem co może im robić  :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli to ma być koprodukcja to nie mam z tym problemu. Klimat potrafią budować, The Medium brzydkie nie jest, więc jak będą jeszcze mieli wsparcie gameplayowe to może wyjść z tego najlepszy Silent Hill od lat.

 

Gorzej od Book of Memories albo Downpour być nie może.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ma_niek napisał:

A ten dawnpour nie był aż taki zły. Miał kilka ciekawych pomysłów. Taki 7 /10

Szkoda, ze technicznie 3+ bo klimat znacznie lepszy niz w Homecoming.

 

31 minut temu, Faka napisał:

Jak blubery ogarną jakieś akcje walk, a nie jak to było w medium/blair witch

Idealnie, walka z w silentach zawsze byla zje.bana wiec studio, ktore w tym aspekcie nie ma zadnego doswiadczenia to swietny wybor.

Odnośnik do komentarza

Niestety ta techniczna padaka sprawiła, że grę zostawiłem gdzieś w połowie. O sytuacjach w których powtarzałem godzinę gry, bo autozapis działał jak chciał już nie wspomnę.

 

Bugi, drewniana walka i słaby design potworów zabiły we mnie chęć przejścia tego klimatycznego tytułu.

Odnośnik do komentarza

Tego zrimejkowanego MGS3 jeśli tylko dopakują graficzkę i gameplay nie dotykając reżyserii, voice-actingu i tak dalej to c00rwa biorę w ciemno. A jak okaże się, że wyjdzie tylko na PS5 to zacznę polowanie na PS5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MGS2 została niestety niedoceniona w swoich czasach, przez prostych graczy co myśleli, że będzie pif paf i duży robot, a dostali nieustanne napyerdalanie w czwartą ścianę i fenomenalne przewidzenie jak będzie wyglądał świat w przyszłości. Niestety przez opinię po premierze Kojimbo samowolnie wpadł w cug alkoholowy, by obniżyć sobie iloraz intelingencji i kolejny mgs to rambo w lesie.

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza
On 9/28/2021 at 7:48 PM, Ukukuki said:

GTA5 to bardzo dobra gierka, można się z tym kłócić ale gra wciąż żywa do tego blisko premiera na 3 generacji konsol. Ciężko dyskutować czy to jest fenomen czy nie, odpowiedź oczywista. Jednak jeśli wam coś nie pasuje do waszego światopoglądu to trudno, gracze wybrali GTA5. I fajnie, gierka nawet nie jest w moim top 100 jednak jest to  duży tytuł AAA skierowany dla osób 18+ a nie jakiś szajs na komórki, gierka nastawiona tylko na online czy kolejna setna odsłona wąsatego hydraulika. 

 

A prasę na forum ma złą czy ogólnie wśród zapalonych graczy z prostego powodu, nie ma GTA6 a na PS5/XSX powinniśmy dostać tak naprawdę zapowiedź GTA7 a nie portu GTA5. 

nie jest w top100 to co w niej jest?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...