Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niedostepny? Co to w ogole znaczy? xD Wchodzisz na olx, kupujesz konsole, kupujesz gierke w pudle albo cyfrze i grasz (a jak jestes prawdziwym zagrajmerem to siegasz do szafy ze swoja kolekcja). To jakies k.urwa nowe PRowo martketingowe haslo ukute po to zeby usprawiedliwiac kolejny remake/remaster? Chyba tak.

Odnośnik do komentarza

Lollipop ograne no i takie 6/10 w ciekawej stylistyce ale walka mnie nie porwała. Jak poprawią rozgrywkę to będzie ok. A używki teraz latają w jakichś chorych cenach, pamiętam że kupiłem za 40zł, ukończyłem, sprzedałem za 70 i koleś jeszcze cię cieszył że dostał za mniej niż 100, a teraz lata po 200+.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mejm napisał:

No a Bzduras kupi preorder za 300 w cyfrze :) 

Nie wiem czy kupię preorder za 300 w cyfrze, ale fajnie byłoby mieć możliwość zagrania nawet za 300zł w cyfrze zamiast kupować używkę za 200+, do tego latać za konsolą w jakimś sensownym stanie za kolejne 200-300+, robić dla niej miejsce na półce, męczyć się z chujowatą rozdzielczością i frameratem, a może jeszcze dla pełni doznań dosztukować jakiś TV 720p :)

 

Plus, biorąc argument z tematu remaku remastera, to dla mnie byłaby nowa gra, bo na 360/PS3 nie ograłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

to dla mnie byłaby nowa gra, bo na 360/PS3 nie ograłem.

3 minuty temu, Bzduras napisał:

męczyć się z chujowatą rozdzielczością i frameratem

No to skoro nie grales, to nie teoretyzuj :) 

 

Nie wiem co wy za grafike tam potrzebujecie w niewiadomo jakiej rozdzielczosci jak tam sa proste lokacje i nawet nie bedziecie na nie patrzyli bo to gra o klepaniu kilku klawiszy i zabijaniu zombiakow z okazjonalnym zagladaniem pod spodniczke.

 

Jak dla kogos to nowosc i nie gral to ok, ale co do zasady remake zbedny.

 

2 minuty temu, łom napisał:

a jak to będzie to samo tylko z nową grafą to omijam.

W twicie ktory wrzucil Figus stoi ze nowa grafika i inna muzyka. Takze :reggie:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mejm napisał:

No to skoro nie grales, to nie teoretyzuj :) 

Z całym szacunkiem, ale jeśli chodzi o zarzucanie komuś teoretyzowania na temat gierek, w które się nie grało to nie powinieneś zabierać w ogóle głosu, bo robisz to niemal za każdym razem pisząc w tematach nowych gierek. A rozdzielczość 720p/1080p i 30 szarpiących klatek to chujowy setup dla każdego i dla każdej gry, zwłaszcza jak siedzi się już w erze 4K/60.

9 minut temu, Mejm napisał:

Jak dla kogos to nowosc i nie gral to ok, ale co do zasady remake zbedny.

Jak w sumie każdy remake. Dla mnie optymalnie byłoby jakby wrzucili to do wsteki na Xa i w tym nowym PS+, no ale najwyraźniej był jakiś ważki powód, dla którego tak się nie stało. A jak będzie to kiedyś może się ogra, no i fajnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem żaden remaster dobrej gry uwięzionej w 7 generacji konsol nie jest zbędny czy niepotrzebny. Weźmy takie pierwsze RDR, które nie ma wersji na PC i w zasadzie jedyną opcją żeby ją dzisiaj w miarę ograć to wersja na  Xboxa we wstecznej która chodzi w 4k ale gra wciąż działa tylko w 30 fpsach. O wersji na PS3 w 640p, którą na współczesnym sprzęcie można ogrywać jedynie w formie streamingu nawet nie ma co wspominać.

Dlatego dobrze, że w ostatnich latach spopularyzował się trend portów na PC i tych bezpłatnych patchy dodających 60 fpsów czy 4K do starszych gier, bo dzięki temu większość dobrych gier z 8 generacji wciąż będzie grywalna przez wiele lat.

 

Wiadomo, że remastery to zazwyczaj tanie skoki na kasę, byle cokolwiek zarobić przy minimalnym nakładzie pracy, ale dla niektórych gier jest to jedyny ratunek.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...