Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Pupcio napisał:

Tyle co ja się nasłuchałem zanim miałem kompa że wszystko jest różowo i BEST PLACE TO PLAY to ja nawet nie.

C0rwa 2137 kont trzeba mieć żeby odpalić grę bo to 100 sklepików, każdy wydawca ma jakieś swoje gówno. Potem co druga gra ma jakieś wąty i musze szukać jak zwierze co jest nie tak i ściągać jakieś pacze z szemranych stron bo ludzie muszą sobie sami naprawiać gry bo wydawcy mają w piździe pcty. O odpalaniu starych gier to ja już nie będę nic mówił bo już jak o tym pomyślałem to się zamieniam w fake z wieści gminnych.

 

izi już idzie zorać te farmazony

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam niektórych, bez wskazywania palcami i jedynie utwierdzam się w przekonaniu, że na tym forum nie ma czegoś takiego jak miłość do gier czy chęć poznania medium, a jedynie preferencje ukształtowane za dzieciaka. Świetnie czyta się potem te posty w tematach growych gdzie po prostu wiesz, że gość kompletnie nie wie o czym mówi. :)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie nie wyobrażam np. grania w doomika na padzie w 60 fpsach jak małpiszon :cool::lapka:  ale ja bez problemu mogę po ograniu gry w 120fpsach w 4k wrócić do grania w rdr na ps3 w 20fpsach w 480p bez trawy a tu zawsze są te francuskie pieski co piszą " o jezu ta gra jest niegrywalna bo dropi na moim smoku za 10 bomb do 300 klatek :pechowiec: Nie oszukujmy się że pecetowcy to gracze z krwi i kości, może te z początku 21 wieku ale te obecne? Zagrajmerscy pozerzy i nic więcej

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Ostatnio Capcom musiał przywrócić poprzednie wersje sprzed patcha, bo pecetowym mirkom Residenty zaczęły ciąć na komputerkach kupionych przez starą do nauki.

Tu jest trochę inna bajerka, bo wywalili z gry obsługę DirectX 11. Niektóre starsze karty nie wspierają DX12, więc takie ludki co sobie grały na starszych wersjach i były zadowolone nagle po trzech latach nie mogły odpalić gry. Ale szybka akcja, wędka-spławik, Capcom stanął vis-a-vis nich i zaczął prawić, no i wróciło w osobnym branchu, wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Ja tam wracam do PC na pełnej. Jakoś przyjemnie mi się gra, gierki tanie, cały czas jakieś wyprzedaże czy to na gogu czy steam. Teraz jak mam jeszcze do tego Steam Decka to gram przenośnie i stacjonarnie w te same gry. Zapisy synchronizują się nawet nie wiem kiedy. PS5 i Switcha trzymam jeszcze dla exów ale główną platformą będzie zdecydowanie PC. Do tego kultura pracy tip top, nic nie wyje. 

 

 

Osiągnięcia? Mam 30 lat :/ zresztą dzieciaki też na to mają wywalone. Z takich zalet to nie trzeba płacić za online i jest też gamepass jak i gierki od Sony. Wszystko w jednym miejscu a będzie jeszcze lepiej. W War Thundera nabiłem online ponad 100h a jeszcze nikt nic nie mówił o mojej mamie, także kultura jest. Oszustów też nie widziałem. 

 

Z minusów? Porty Metal Slug na PC to jebany żart (ten sam co na PS4/5). Trochę kpina ,że Switch ma normalne wersje w które się da grać a reszta platform z lagiem i dziwnym skalowaniem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2022 o 20:00, ASX napisał:

Nie wiem kiedy miałeś styczność ostatnio z Pecetem, ale nikt nie każe ci grać zgarbiony na taborecie i bez problemu można grać na wygodnej kanapie czy fotelu, dokładnie tak samo jak na konsoli. Podobnie wygląda parowanie padów które jest równie proste co konsoli.

Jedynym poważnym argumentem z tego co wymieniłeś to kwestia kompatybilności, która faktycznie może sprawiać problemy, bo rzeczywiście zdarzają się na pececie problemy ze starszymi grami. Ale chodzi raczej o naprawdę stare gry, znacznie starsze niż te z ery Xboxa 360 czy PS3.

Aż z ciekawości żeby nie teoretyzować ściągnę sobie chyba Dead Space i zobaczymy jak działa.


Szczerze mówiąc to coraz bardziej mam ochotę tego PC do starszych (i nowszych też) gier zakupić. Mam teraz ochotę wrócić do Alien Isolation - nie dość, że na PC można zagrać w 4k to jest jeszcze ray tracing dodany za sprawą moda. I z tego co widzę, to jest to dobry ray tracing, a nie taki śmieciowy jak w Residentach, GTA V lub Cyberpunku na nowych konsolach. Mógłbym do wielu gier wracać i odkrywać je na nowo. Problemem jest tylko czas, bo człowiek z trudem ogrywa nowości, które go najbardziej interesują, a co dopiero powroty do starych gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja niedawno wróciłem po mega przerwie do PC. Miał być dodatkiem do konsol, a zostanie moją jedyną platformą. Nie mam czasu na więcej sprzętów i zaraz posprzedaję co mam i zwolnię miejsce.

Sporo się pozmieniało w PC i teraz jest to dla mnie najlepsza opcja do ogrywania gier konsolowych. Gram normalnie na padzie, siedząc na fotelu i patrząc na 65' 4K TV. 

Do tego gry w 120fps są na PC od czasów PS1 :we_need_to_go_deeper:

Odnośnik do komentarza

Moim marzeniem jest zrobienie sobie takich miesięcznych wakacji ze starymi strategiami. Grałbym w Heroesy 3, Starcrafty, Warcrafty 2/3, Age of Empires 2, stare C&C i Red Alerty, Myth 2, Warhammer Dark Omen i Warhammerowe Total Wary, Dungeon Keeper 2. Hm ciekawe czy o czymś zapomniałem? :) Coś. fantastycznego, mieć czas i możliwość ogrania jeszcze raz tych sztosów :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, spróbowałem zagrać w tego Dead Space, w ramach w GP. Okazało się że trzeba się zalogować do aplikacji EA Play. Okazało się też że mam już tam konto, założone na maila z którego korzystałem ostatni raz w gimbazie. Oczywiście nie pamiętam hasła. Nie mogę też zresetować hasła bo nie mogę się zalogować na swojego starego maila, bo tam też nie pamietam hasła. Więc chyba pograne

 

Jebać PC gaming :sapek:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Myślałeś nad zrobieniem nowego konta EA Play i powiązania go z Xbox Live?

 tak też oczywiście zrobiłem, ale pojawia się komunikat

Cytat

Twoich kont nie można powiązać, ponieważ twoje konto Xbox o nazwie Szaki923722 jest już powiązane z kontem EA o adresie *******@wp.pl. Konto EA można powiązać tylko z jednym kontem Xbox na stałe.

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...