Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.06.2022 o 15:15, ASX napisał:

 

Kolejne tech demo na UE5, wykonane przez jednego ziomka, w dodatku chodzące na nie najnowszej już karcie czyli GTX 1080 

Polecam obejrzeć, zwłaszcza symulacja wody robi wrażenie

Fajnie, fajnie ale kiedy to (nawet w wersji downgoard) zobaczymy w jakiejś gierkce bo na razie to tak średnio widać ten postęp, a karmią nas co raz częściej tymi pokazami.

 

Pamietam jeden z pierwszych pokazów UE5 z jaskinią i generowaniem wszystkiego w locie… a wg ostatnich pokazów gier na najbliższy rok mam się jarac pikselozą lub „amazing art style” (samo w sobie nie jest złe ale nie po to mam pod tv potwora z ssd). 
 

Zastanawia mnie dlaczego akurat branża gier się po pandemii nie umie podnieść. Wszyscy inni się jakoś szybko ogarneli (film, seriale, muzyka itd.)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2022 o 20:52, Figuś napisał:

pokazali pierwszy gameplay z Kayko i Kokosz

 

 

 

:shieeet:

 

Ja yebię, ale szajs :facepalm:

Kiedyś wygrałem Kajko i Kokosz na Amigę w konkursie magazynu Świat Gier Komputerowych i to była gierka - prawilny point & click z tłami skanowanymi z kart komiksów Christy, a nie taka mobilna abominacja :frog:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

 

Ja yebię, ale szajs :facepalm:

Kiedyś wygrałem Kajko i Kokosz na Amigę w konkursie magazynu Świat Gier Komputerowych i to była gierka - prawilny point & click z tłami skanowanymi z kart komkarów Christy, a nie taka mobilna abominacja :frog:

gdzieś widziałem na tt że cała ta mapka to assety do kupienia za 35$ XD

Odnośnik do komentarza

Chyba grałem w tego Kajko i Kokosza, pamiętam że pikseli było tyle na ekranie że spokojnie można było je policzyć na palcach xd

 

A dziś żeby zobaczyć przewagę Xboxa względem Ps5 w wyświetlanej rozdziałce trzeba oglądać screeny na 300% powiększeniach, a i tak nie ma pewności czy jest jakaś różnica.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, 20inchDT napisał:

abstrakcyjne fantasy :kekw: co to kurwa znaczy :kekw: tak jakby zwykle fantasy mialo zwiazek z rzeczywistością

 

Fani Kosimazakiego i symulatorów drewna wniebowzięci, bo MISZCZ znów to zrobił. :kekw: 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Znienawidzony przez większość fanów Segi Bernie Stolar zmarł sobie. Znany jako ten, który zastąpił Kalinsky'ego na stanowisku CEO Segi i zabił najpierw Saturna, a w efekcie straconego zaufania i wściekłości fanów Segi postawił Dreamcasta w bardzo niewygodnej pozycji, co skończyło się dla konsoli fatalnie. Fani Playstation powinni mu dziękować za Crasha i Spyro, które zaklepał dla PSOne jako viceprezes SCEA. 

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...