Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, na finalny odbiór wpływa więcej czynników niż sam gameplay, jak miejscówki, fabuła, przeciwnicy itd. bardziej Ci się podobają w BL2 to tą część będzie CI się grało lepiej. Ale czysto technicznie to TPS ma więcej do zaoferowania pod względem gameplayu i rozwoju postaci. W BL2 tylko Krieg może konkurować z ekipą w TPS.

Dlatego tez fajnie, że w BL3 w pierwszej kolejności będa się skupiać na czwórce VH, nawet po premierze mają ich rozwijać zamiast dodawać nowe postacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Próbowałem wrócić do BL2 i skończyć na TVM i UVHM ale mocno się odbiłem. Po 1700 godzinach strzelania w D2 uważam, że feeling broni w B2 nie istnieje. Wielka szkoda bo miło wspominam czas spędzony przy tej grze i chciałem nadrobić wszystkie DLC ale po prostu nie mogę. Takie to zabawkowe wszystko za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Feeling jest calkiem spoko w B2 ale Destiny to jest absolutny top topow pod wzgledem feelingu ze strzelania.

 

Ja z kolei dzisiaj zaczalem Commander Lilith DLC i tak... postanowilem uzyc spina z drugiego sezonu VIP i wyleciala mi tarcza Bee, ktora jest zajebista xD a po 30 minutach grania wylecial mi z jakiegos totalnego randoma perłowy Toothpick ktory tez jest zajebisty i caly dodatek jest teraz beznadziejnie prosty. :D

Odnośnik do komentarza

Po wbiciu na UVHM i dobiciu do 80lvl moją Mayą biorę się (dopiero!) za OP. Wielkie dzięki Square za nieocenioną pomoc.

  Testowałem mod Legendarnej Kocicy z SandHawkiem oraz wymaksowanym drzewkiem Cataclysm, Harmony (Motion na jakies 2/3) na mobach z misji ratowania Rolanda i jest masakra, wszystko slagowane i tylko flaki się rozpryskują :)

Poza Bee mam jeszcze pancerz Terramorphousa i jakiś inny pochłaniajacy pociski wroga i podnoszący dmg resist o jakies 30%. Po pracy porobię sobie test w Pubie Pyro Pete. Jakieś rady co do granatów? Bo Quasar sprawdza się całkiem dobrze ale może jest coś co da się dobrze wkomponować w Leg Cat + Smg + Ruin?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

TPS ulepszył praktycznie każdy aspekt dwójki, więc pod względem mechanik, przedstawienia historii, Vault Hunterów i ich drzewek jest dużo lepszy niż dwójka (jedynie Krieg z BL2 może konkurować). Fabuła to już kwestia indywidualna więc tutaj nie będę oceniał co jest lepsze.

TPS niestety nie dostał takiego wsparcia jak dwójka przez co bardzo cierpi, bo do BL2 wyszły 4 dodatki fabularne i 5 headhunterów, gdzie do TPS dostaliśmy tylko Claptastic Voyage (jak dla mnie najlepsze dlc w serii).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SetoPL napisał:

Panowie doradzcie. Moi znajomi chcą grać w borderlandsy na PC i nie wiemy, którą część wybrać dwójkę czy pre-sequel

Obie. BL2 i potem TPS. Tak i tylko tak ;)

 

Po pierwsze powinniście grać tak jak gry wychodziły, bo zupełnie nie ma znaczenia, że fabularnie TPS jest wstępem do BL2. Jest wstępem dla tych co już dwójkę ograli, ale przy tym poprawia mechaniki. Dodaje rzeczy od siebie i ma jak Square zaznaczył lepszych VH. Największym problemem był praktycznie brak wsparcia po premierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...