Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2019 o 15:31, Square napisał:

To jeżeli nie chcesz ogrywać wszystkiego, to jeszcze sprawdź dodatek Tiny Tina's Assault on Dragon Keep.

 

Skończyłem dzisiaj ten dodatek i o jezuuu jakie to kurła było dobre :obama: Cały ten dodatek siadł mi w tym uniwersum niesamowicie. I ta k20 przy otwieraniu dużych skrzyń :banderas:

Nie wiem czy powinienem po podstawce brać się od razu za te DLC, bo jeśli te poprzednie nie mają takiej bogatej zawartości to chyba zagram tak jak Bansai i potem oczekiwanie na trójeczkę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tymi skrzynkami to niezla schize mialem.

 

Pierwsza otworzylem Xem [przyzwyczajenie, kwadrat na ps4] i dostalem 20tke, potem mowie sobie, o, za 20tke takie sztosy? To nastepnym razem bede obie kostki rzucal i przez caly dodatek nie wpadla 20tka znowu, ostatnia skrzynia, po finalowej walce albo przed, mowie pyerdole, szkoda eridium, rzucam jedna kostke i... znowu 20tka xDDDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza

Kurła, otworzyłem w Presequel jakąś frajerską skrzynkę za 40 moonstonów nawet o tym nie wiedząc :facepalm: a tak podjarany biegłem do ziomeczka by sobie plecak powiększyć i zonk. Sporo tego dropi w porównaniu do eridium, ale jednak niesmak pozostał. 

 

Ogólnie fajnie się pogrywa, zdecydowanie lepszy movement i brak bugów ze skokiem na plus. Myślałem że ten patent z maskami tlenowymi będzie irytował, ale jest ok no i laserowe giwery to mój nowy faworyt w arsenale. Na minus to jednak przez te 10h gry było mało śmiesznie i dialogi nie zapadają w pamięć :/ Będzie lepiej?

Odnośnik do komentarza

Miałem podobnie na początku, że za szybko klikałem i dopiero po chwili się zorientowałem, że otwarłem skrzynię za monnstony i kolega Square mnie wyprowadził z błędu bo myślałem, że mi kamienie zeżarło. Ale szczerze nie otwieram ich już wolę ulepszyć nieco plecak czy pojemność broni bo otwarłem 2-3 skrzynie i szału z lootem w nich nie było.

Odnośnik do komentarza

Tez przez przypadek otworzylem jedna ale zdazylem zauwazyc ile mnie to kosztowalo. W zamian dostalem rakietnice z bonusem do expa wiec nie bylo zle ale wiecej juz nie probowalem.

 

TPS skonczone razem z dodatkiem Claptastic [Dragon's Keep lepszy byl moim zdaniem], no to chyba byloby na tyle, mozliwe ze blizej premiery 3jki wezme sie za zalegle DLC z 2jki zeby sie ponownie wstrzelic w rytm.

 

@Square w menu widze opcje "cloud save" o co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem wczoraj trzy misje w Pre-Sequel i za cholere nie dam rady w to grać :/

Ta cała kosmiczna sceneria w ogóle mi nie siedzi. Idiotyczny pomysł z kończącym się tlenem, wymyślony chyba tylko po to, żeby nie lazic za dużo po mapie, bo tam nic nie ma.

Czekam na trójkę. 

Odnośnik do komentarza

Na tlen po kilku godzinach przestaje się zwracać uwagę, bo jednak trzeba się bardzo zapomnieć, by go zaczęło brakować. Co nie zmienia faktu, że zawartości presequel ma mniej od dwójeczki i może trochę nużyć, ale za to mechanicznie moim zdaniem o wiele lepiej.

 

Ostatnio skończyłem Fight for Sanctuary i bardzo spoko. Szkoda, że nie pokonam solo Haderaxa, ale mimo wszystko ciekawy dodatek. Teraz tylko czekać na trójkę :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ustawiłeś w TPS FOV takie jak w BL2? Na domyślnym może się wydawać wolniejsza z uwagi na niską grawitację, co jest złudzeniem. Dzięki niskiej grawitacji TPS zapewnia dużo lepsze i płynniejsze wykorzystanie mechanik, plus OZ Kity coś w końcu robią w przeciwieństwie do Reliców w BL2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...