Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

2aag3fr.jpg

 

Super giera. Bardzo mi sie podoba styl Level5 i szkoda mi ze system walki w Rogue Galaxy mnie nieznosnie frustruje, bo tez bym sie zagrywal. W Jeanne D'arc jestem gdzies w polowie juz i niezla mam frajde z tych taktycznych walk. Przerywniki fabularne tez sa calkiem spoko, no i grind nie jest raczej potrzebny - przynajmniej narazie. Tyle co grindowalem to pare walk zeby sobie wiecej skilli odblokowac. Kiedys sie koniecznie zabiore za inne srpgi, podobno FFT to arcydzielo, ale setting mnie srednio interesuje wiec sprobuje czegos innego

Odnośnik do komentarza

Dzieks :cool::czesc: Coś właśnie podejrzewam, że w ostatnich rozdziałach gra się zmieni z idyllycznych potyczek w malowniczej francji do hardcore'owych bitew w jakichs demonicznych wymiarach.  :dafuq: Już ostatnia bitwa drugiego rozdziału była całkiem trudna i chyba obie jej części przeszedłem w ostatniej możliwej turze.

Odnośnik do komentarza

Wracam po latach i będę przechodził jedynkę chyba 10 raz ;p zdecydowanie było to moja ulubiona gra na x360. Pamietam kupiłem ja w bundlu i katowałem do porzygu bo przez długo czas tylko to miałem. No i przez dłuższy czas grałem jeszcze na kineskopiaku^^ ;p co ciekawe gram na konsoli kupionej w okolicach premiery. Była z 2 razy wysłana na reklamacje, później musiałem z 2 razy naprawiać na własna rękę ale dalej działa choć chodzi głośniej niż odkurzacz ;p mam nadzieje ze dam radę przejść jeszcze raz trylogie ;)1ab2d530433b209504dd5283103c2f3b.jpg

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj też bym sobie wrócił, ale brak czasu skutecznie blokuje mi takie powroty do starej szkoły. :(

 

Muszę zacząć bardziej przesiewać te wszystkie gierki, problem jest tylko taki że jak już się czegoś czepię to zawsze staram się wycisnąć z gierki co się da, a przez to spędzam za dużo czasu z jednym tytułem i pies pogrzebany... jak żyć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...