Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Po świetnym Falloucie czułem niedosyt i zamiast zabrać się za dwójkę postanowiłem sprawdzić Underrail. Babuszka jakie to DOBRE, takie połączenie klasycznych Fallout z immersive sim jak Deus Ex/System Shock. W skrócie mamy świat podzielony na sekcje jak w falloutach, robimy misje dla swoich jak i poboczne dla innych npc jak wykonamy te zadania zależy wyłącznie od nas. Możliwości rozwoju postaci, specjalizacji, perek jest multum do tego dochodzi rozwinięty crafting. Handel jest trudny bo npc nie kupią byle barachła tylko konkretne graty. Trochę popykałem w to i jestem zachwycony.

XKl1oQR.jpg

 

W Borderlalala na razie czekam na znajomego żeby popykać w weekendy. Kiedyś grałem w podstawkę na ps3 i dlc z zombie reszta contentu jest dla mnie świeża. Zabawa z FOVem tutaj to jakaś porażka :/

Rlk58Y4.jpg

 

King's Field 3 w zasadzie męcze już od 2 lat i jeszcze nie ukończyłem. Nie wiem co myśleć o tej części, o ile dwójka była wspaniała, jedynka taka se a Shadow Tower ok tak tutaj poczułem lekkie zmęczenie materiału. Poziomy jak to KF zapchane są cudami i dziwami a bez poradników po sieci za cholerę bym nie wpadł na wszelakie secretsy za ścianami, które jednak są dużą częścią gry i słabo jest je olać. Nie mogę się doczekać jak już wjadą części z PS2 na stół, jakoś pewnie w 2025 xd

xNKQO9g.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Ireniqs Gra jest całkiem trudna, tym bardziej jak się nie ma pomysłu na postać. Ja biegam asasynem, kryje się w cieniu, atakuje nożem i minami xd 

Fajne jest to, że można w wielu sytuacjach olać walkę i zbierać oddities co też daje expa, prawie jak w tormencie.

 

@mate Poza początkiem i paroma poziomami nie było tak źle, ogólnie dziwnie wyważona gra ale miło wspominam.

 

@kruk Burdel2 też będzie :D Jedynkę kiedyś kończyłem solo i dobrze się bawiłem.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Oj tak Borderlandsy też lofciam. Muszę kiedyś sobie zakupić na PS4 te dwie części w pakiecie. Samemu trochę lipa grać, ale może ktoś się znajdzie do grania? Dość często są w promo, zresztą nawet na płytkach za śmieszne pieniądze do zdobycia, a zabawy co nie miara.

Odnośnik do komentarza

Oj borderlandsy nawet solo z odpowiednią wczuwką można śmiało pograć. Ja przeszedłem snajperem sam całość i świetnie się bawiłem, nawet zacząłem drugi playtrough ta sama postacią żeby podbić level dla achików. Jedna z moich ulubionych gier na x360.

B2 zaczynałem kilka razy i jakoś dziwnie nie mogę się wkręcić. Może w ekipie, jakby co to jestem chętny na coop na PC lub ps4 ;)

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Wizualnie doopy nie urywa ten nowy Mordziaty

9vjf52n.jpg

 

Zobaczymy, czy mikrotransakcje dadzą się we znaki.

Za grę nie zapłaciłem ani złotówki, więc proszę nie minusować... :)

 

Dzis wyszedl trainer na PC, który daje nieskonczona ilosc loot boxów wiec mikrotransakcje to nie problem :master:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Strasznie mi ostatnio odyebało(innaczej tego nazwać nie potrafię) na punkcie starych dobrych poków. I nabiłem jakieś chore ilości godzin w pokemmo(obecnie połączenie fire red oraz emerald a na dniach dochodzi region z black(nds) wraz z fabułą) przez co zastanawiam się czy nie brać ponownie 3ds by ograć nowsze odsłony.

Bez_tytu_u.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...