Opublikowano 14 godzin temu14 godz. 18 godzin temu, Square napisał(a):Fajna gra z durnymi rozwiązaniami jak fast travel.Nie będę odkopywał tematu gry ale chyba źle zapamiętałeś albo pomyliłeś tą mechanikę z jakąś inną bo FT w tej grze to mus. Tutaj mobki się skalują do naszego lvla i wracanie do zostawionych skrzyneczek (przez brak odpowiedniego poziomu hackingu) byłaby strasznie upierdliwa a samego backtrackingu i tak jest od groma. Przez brak fast travel ta gra byłaby niegrywalna (swoją drogą fajnie to rozwiązali z tymi stacjami metra robiącymi za FT). No chyba, że później będzie jeszcze jakaś inna metoda fast travel, która kompletnie zburzy immersję.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Chodzi mi o to, że FT jest skopany, bo żeby się dostać z jednego piętra na inne, trzeba się przenieść najbliżej windy, dobiec tam, i potem znowu użyć FT na piętrze docelowym. Jest to strasznie męczące, a w późniejszych etapach wymagane.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Fallout76. Widok z lotu Scorchbeast na moją ulepszoną dziś (po wieloletniej absencji) bazę. Jest tu wszystko czego potrzeba, od czystej wody, stacji crafterskich po farmę, różnorodne jadło, sklep, wypoczynek, czysty kibelek i łazienkę, zabawy z kotkiem, muzykowanie i gry arcade. No i zawsze ładna pogoda!
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.