Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Grałem w Books of demons zanim to było modne :sir:

Zacznijmy od początku, grę a właściwie część projektu jakim jest R2G (return to games) robi polskie studio Thing Trunk, pierwsza grą z tej serii jest Księga demonów, ale widząc tempo rzeźby to prędko nie ukończą pozostałych 6 gierek xd. Biorą znany gatunek i dostosowują go do "realiów" dzisiejszych czasów, bez udziwnień sam core mechaniki gatunku (jak h&s to klikanie myszkiem, loot, klasy postaci, bossowie) nie ma co ukrywać, że mocno inspirują się diablo z naciskiem na jedynkę co jest dobrym kierunkiem i tak jak kruk pisał jest to podejście mam 25 minut czasu gry ani sekundę dłużej, to fśśśśśśśt ustawiamy paseczkiem że run trwa 25 minut i tyle gramy, oczywiście im dłuższy run tym lepszy loot, ale to raczej dla osób co lubią kontrole nad czasem gry, nie na zasadzie pogram godzinkę a okazuje się, że już ranek xd. 

 

No i gra jest bardzo dobra jak na h&s, przyjemnie sie zmula. Jak komuś przeżarło się PoE i Diablo to w sumie dobry zamiennik.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wspomniał PoE? Breath of the wild rozgrzebane, xeno w 9 akcie i nie moglem sie skupic ani na tym ani na tym tylko na tym jak progressowac postac w poe xD Od 3 tygodni chyba zadnej innej gry nie tknalem. Fakt jest ciezko na poczatku, ale jak sie poogarnia to gierka daje niesamowicie duzo satysfakcji. Poczatek jest nudnawy ale jak sie dopakuje postac i fruwasz po mapach dewastujac wszystko tak ze gra nie wyrabia z rejestrowaniem damagu to dopiero robi sie interesujaco. Endgame w tej grze jest fenomenalny, zawsze jest cos do roboty. Ja mam chyba jakies 350h nabite w tej grze a nawet nie tknalem craftowania xD Gdyby ktos mial ochote to mozemy zrobic jakies forumowe levelowanie, zrobie nowa postac, wbijemy na jakiegos TSa i sie potlumaczy podstawy. Tylko na PC jak cos. Moj obecny summoner bo po co meczyc sie samemu jak ma sie od tego mobki :cool:

hbQs7st.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak właśnie sobie myślę w niektórych momentach podczas jakichś walk lub dajmy na to skoków: "o, to na pewno by dobrze w 3d wyglądało/to jest zrobione pod efekt 3d"

No ale decyzji kupna nieco tańszej konsoli już nie cofnę, a i tak bawię się świetnie. Wczoraj z miejsca pyknąłem 3 dungeony w lorule i nie mogę się doczekać powrotu do domu, by grać dalej wieczorem :ohboy: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...