Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

@Farmer Z jakiej to gry? Też kcem pograć:(


mario.jpg

Ukończyłem Mario RPG na miniSNESie.

Gierka z 1996 roku, a ja ukończyłem ją w 2018 i jestem pozytywnie zaskoczony. Na początku byłem bardzo wciągnięty, potem stopniowo emocje opadały. Zastanawiałem się jednak jaka ta gra musiała być miodna na premierę? W '96 grałem jeszcze na Pegasusie, a w Stanach, parę miechów później grali już w Mario 64.
Teraz zabieram się za Earthbound, czyli Mother 2 :)

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie kiedyś byłem napalony na mmprpg, w WoW nie grałem nigdy, ale chętnie od czasu do czasu podglądałem jak szwagier w to pyka.

Z tym gatunkiem mam taki problem, że jak się za jakiś tytuł złapię (przyznam, że niewiele tego było, ale jednak), to wsiąkam strasznie, dlatego sieciówki omijam szerokim łukiem tęskno spoglądając w ich stronę.

Odnośnik do komentarza

Screeny z ostatniego tygodnia..

 

26850613_1762957167087980_78363359720203

26951882_1762957420421288_12684103758730

Świetna cześć i jedyna jaka ograłem w 3D. Bardzo lajtowo sie grało, bez spin o stratę żyć. Dużą satysfakcje daje wyuczenie sie wykorzystywania kapelusza do dalszych skoków, dzięki czemu gra staje sie prostsza. Połączenie z trybem 2D sprawia, ze łza kreci sie w oku, jak sie wspomni stare czasy. Miły gest.  Sam miód. 

 

26841542_1762915167092180_13655765912590

 

Przynajmniej raz dziennie odpalana jest ostatnia cześć z trójcy, która małymi kroczkami zbliża sie ku końcowi. Wielka szkoda.

 

 

 

26951949_1762917080425322_36434880035180

Mały błąd przy otwieraniu skrzyneczek z przyborami. Giera ma swój urok i tajemnice, ale potrafi nużyc, kiedy jesteśmy pozostawieni sami sobie, zdani na eksploracje.

 

 

26731409_1762957990421231_14268551981670

 

26758414_1763018087081888_26552347085757

 

Pierwsze spotkanie z tym tytułem sprawia, ze mam jęzor do podłogi. Praktycznie mamy wolna rękę na to gdzie chcemy iść i co robić. Przy tak małym  sprzęcie myślałem, ze jest to nie do osiągnięcia, tymczasem jestem w niemałym błędzie. Mnogość umiejętności potrafi zaszokować nawet Geralt'a.  Nic dziwnego, dlaczego ta gra zbiera, tak wiele pozytywnych opinii i nagród  :banderas:

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

pobrane.jpg

Odkurzyłem wczoraj PS3. Włączam i od razu jakieś firmware do ściągnięcia. Wchodzę do sklepiku PSS, patrzę promocję na wszystkie gry jakie już ograłem, wpisuję PSX, ale nic nie znajduję (nie ma żadnej kategroii w sklepie do tych gier, a przecież te gry działają tylko na PS3, PSP i PSV). Biorę telefon, przeglądam sklepik na telefonie i widzę, że Wipeout 1, kosztuje dwie dyszki biorę. Odpalam i nawet jest oryginalna muza, nie wiem czy wszystkie 11 kawałków, ale Chemical Brothers było - muszę to jeszcze sprawdzić.
Z innych ciekawostek to usunęli Tekkena 1 i 2!!! Trójki nie było, ponieważ Gon nie należy do Namco. Ale czemu usunęli 1 i 2?
Znalazłem jedynie zbiorcze wydanie Tekkena 1 + Ridge Racer 4 za bodajże 3 dychy. Pobierajcie, jak chcecie pograć w TK1, bo potem może być za późno:) 
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0700-NPEF00200_00-GNAMCOHERI000001

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jedna z najlepszych metroidvanii z jakimi miałem do czynienia. Absolutny sztos designerski, muzyczny i gameplayowy. Chciałbym zapomnieć i przeżyć jeszcze raz. Dostać kontynuację. Kochać się z aut... nvm. Po prostu cudo nie gierka, jedna z najlepszych rzeczy w jakie grałem. Jeszcze Vita fat i dobre słuchawki :banderas: Creepy klimacik, ale odkrywa się z ciekawością.

Odnośnik do komentarza

To akurat jedynka, ale w zasadzie nie ma to większego znaczenia w tej chwili :P

Fakt faktem, GT czy to 1 czy 2, musiało robić robotę w swoich czasach. Do dziś trzyma poziom, a miłą ciekawostką w pierwszej części jest dodatkowy tryb "GT Hi-Res", który zdaje się nieco podciągać rozdziałkę, a na pewno dodaje trochę klatek, bo gra staje się aż niewiarygodnie płynna jak na szaraka.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, stoodio napisał:

0:44

SCORE: 200

Coś ty robił przez siedemdziesiąt sześć sekund? :reggie:

Też wczoraj grałem w THPS2 - bez wątpienia najlepsza część serii, bez tych debilnych revertów. Najmocniejszy OST, najlepsze miejscówki, no i ten Spidey.

 

Szukałem odpowiedniego kadru do zdjęcia, taki ze mnie artysta :cool2:

Swoją drogą dwójka często uważana jest za najlepszą część na szaraka. Osobiście doceniam każdą część, nawet te okrojone (w stosunku do wersji PC/PS2) THPS3 i THPS4. Póki co mam tylko dwójkę i trójkę, do tego po francusku, ale da się grać. Miło że w trójce postarali się chociaż o unikatowy dla wersji PSX level w Świebodzinie >.<

Odnośnik do komentarza

eb127f65-6c77-49c2-b9ba-c94a0a3f8367.PNG

 

Gierka już od dawna ograna, ale mimo to od wielu godzin gram dalej. To chyba cecha bardzo dobrych gier, że mimo zobaczenia napisów końcowych dalej zostaje się przy grze (drugą sprawą jest na pewno fakt że finał festiwalu jest śmiesznie wcześnie, gdy jeszcze nie widzieliśmy większości co gra ma do zaoferowania) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...