Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj znowu pogralem i dla mnie tragedia, z reszta 1 i 2 podobaly mi sie, ale tez tego calego kultu nie ogarniam, cała ta trylogia MP przehajpowana po maksie, ta seria powinna się nazywac Backtracking Prime.

Części 2D o wiele bardziej mi przypasowaly mimo tego powracania do starych lokacji, ale w serii 3D to już granice przesuneli do przesady.

Odnośnik do komentarza

Jest backtracking i jest backtracking jak ten w MP1 gdzie przez całą grę trzeba co raz wracać do starych lokacji a szczytem jest pod sam koniec gry przechodzenie całej mapy raz jeszcze? Zakładam ze grałeś i wiesz jak to wygląda. To samo było w MP2. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
19 minut temu, Mr. Bamboo napisał:

Metroid Prime (jedynka) miała znakomity backtracking. Przemyślany.

 

Szkoda że dwójka trochę się nie udała z tym Dark Worldem bo klimat ma też nieziemski.

Figaro weź już daj spokoj 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
10 minut temu, XM. napisał:

 

Najbardziej bylo przemyślane to przechodzenie raz jeszcze całej mapy przed ostatnim bossem, fantastyczny zabieg.

Czyli dobrze, że dałem sobie spokój z tym crapem. :cool: 

Odnośnik do komentarza

AMRBdNy.jpg

 

Gram sobie w sumie pierwszy raz w życiu w Skyrima i jest fajnie, ale powiedzieć że ta gra mnie przytłacza to jak nic nie powiedzieć. Po pięciu godzinach gry ja nie wiem co ja w ogóle odpier.dalam, a questów mam chyba na kolejne 30h xD. Muszę przyznać że ma ta gra w sobie to coś co przyciąga i swoboda w każdym elemencie daje mega radochę, obawiam się tylko że po pewnym czasie świat stanie się nie wiem... martwy? Na tę chwilę czuję że troszeczkę brakuje tu Duszy w dialogach i mam wrażenie że jestem w sumie marionetką w tym wielkim świecie, a enpece to po prostu postawione pionki a nie postacie z krwi i kości. No ale chce się zwiedzać tę krainę i to mnie na razie cieszy.

 

Dodam że spodziewałem się spadków fps, doczytywania tekstur, a okazuje się że jest stałe 30 klatek bez przerwy, a i pop-up praktycznie nie występuje. Duży plus jak na Bethesdę.

Edytowane przez c0ŕ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...