Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No, pamiętam, że też nie ogarniałem tego systemu i w końcu odpuściłem, ale byłem już dość daleko (1/3 gry wg opisu). Czasy beztroskiego piracenia, więc już w kolejce czekało kilka innych gier. Kiedyś chciałbym do VS wrócić (mam oryginał, nawet nie pamiętam skąd, plus wersję na Vitę), bo klimat tej gry jest więcej, niż genialny. Muzyka, styl.

@XM. dawaj znać, jak Ci poszło na dalszym etapie gry, bo potrzebuję motywacji.

Odnośnik do komentarza

Mam mgliste wspomnienia, ale era netu dsl 56 XD i na ileś tam czasu, co by za dużo nie nabić rachunku do telefonu, żeby polurkować w necie na temat tych broni VS i druknąć potem to wszystko. Jeszcze też chyba był poradnik w jakiejś gazetce do tej gry, oj to były wspaniałe czasy ślęcząc nad całym systemem tej gry, a potem jaka była z tego frajda jak się ogarnęło wsio.

Odnośnik do komentarza

Maly tip, o ile jeszcze dobrze pamietam, bron ma dwie statystyki - phantom points i jeszcze jakiestam, te BODAJZE phantom points to tak jakby exp broni - jak wykujesz nowa bron to sie zeruje i zeby zaczal nadupcac konkretne obrazenia, trzeba troche pogrindowac exp tej broni

taki maly tip, jest jeden z chainsow ktory zabiera wszystkie Phantom Points i zamienia je w obrazenia, tak zczizowac mozna ostatniego bossa ktory jest ciezki w uj.

Przy klepaniu broni rowniez bardzo wazne sa gemy, odpowiednie rekojesci ze statsami dla konkretnych rodzajow ostrz i tak dalej.

przeszedlem gre jakies kilka ladnych razy, ostatni raz gralem na pspku wlasnie i bylem juz pod koniec, no ale pozyczylem psp kolesiowi i do tej pory jeszcze mi nie oddal tej konzoli <not_ok>

aha sama gra robi sie latwa za drugim podejsciem, ale polecam wlasnie wtedy dodatkowe dungeony ktore sie odblokowuja, iron maiden

potrafia troszke dac w kosc na poczatku <ok>

ale prawda, po kilku przejsciach robisz sie petarda z 999 zycia i zabijasz wszystko na hita

dla mnie VS 11/10, top 5 gier w jakie kiedykolwiek gralem

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2018 o 18:48, XM. napisał:

VS

Na razie to zbyt wiele nie czaje z tego systemu walki, ale dopiero pierwszy boss padł i gra się całkiem spoko. Zobaczym.

 

Cudowna gra, do ktorej podchodzilem jakies 3 razy i na ktora bylem chyba za glupi. Za kazdym razem po kilku godzinach walka sprowadzala sie do modlitw o to, zebym trafil za kilka hp dmgu. Wynikalo to pewnie z tego, ze kompletnie nie czailem jak zrobic takie bronie, zeby cokolwiek pokonac. Ale klimatem jedna z najlepszych gier ever - od razu widac, ze palce maczal w tym Yoshida. I to intro

 

 

 

:obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2018 o 08:31, _Be_ napisał:

Ale jeśli chodzi o takie proste patrzenie na ekran i ocenianie tego co widzę to The Order najładniej dla mnie wygladał, etapy w metrze jak sie chodziło z lampą to :mog: to marzyłem o takim horrorze, sequelu Dead Space z taką grafiką. 

Twoje marzenie zostało spełnione. Premiera juz w styczniu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...