Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, messer88 napisał:

summony na pająka xd

Miałem wtedy tak (pipi)ową postać że musiałem. Praktycznie na hita ginąłem, broń też jakaś podstawowa (ta laska). Dopiero później jak ogarnąłem broń Ludwika (pierwszy raz nią grałem w sumie) szło już ładnie i bez boleści. Ale to i tak tylko przejście lajtowe bez spiny po to tylko żeby dodatek nadrobić.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, mozi napisał:

@Dr.Czekolada Ale co Ci się podobało w nigtmare frontier? (pipi)nia kopiuj wklej z toksycznym bagnem na dole. imo bez polotu. Za to np lokacje z dodatku to mistrzostwo świata. Yahrnam tez kocur. Zreszta im więcej czytam to bardziej chce mi się ograć kolejny raz :)

 

Pewnie dlatego jej nie lubisz bo tlukli cie na dziendobry. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, messer88 napisał:

laska przecież elegancka brońka.

 

Nightmare frontier?

 

 

Elegancka pewnie, ale celowo jej nie ulepszalem bo nie chciałem nią grać, miałem tam może +3 żeby odlamkow nie tracić dużo.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Banny napisał:

Pytanie odnośnie spoilera

- co to kurła jest?!

Spoiler

Ogólnie jedno z zakończeń. Na tle księżyca boss https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Moon+Presence  - nie będę pisał o tym bo nie wiem czy mogę, nawet w spoilerze.

Na pierwszym planie moja postać "przebrana" za takiego grzybka po dołączeniu do jednego z przymierzy z DLC. :dafuq:

 

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

ojkL94g.jpg

 

Drugie podejście do Monster Huntera World, tym razem zamiast chłopa z long swordem, babeczka z insect glaive. Oprócz lepszych cieni i większej szczegółowości środowiska, najbardziej cieszy mnie zwiększona płynność rozgrywki (wreszcie czuje się jakbym grał w czwórkę na 3DSie bez wiecznego uczucia ślamazarności) oraz dramatycznie lepsze czasy ładowania. 

 

Będzie grane. Tylko jeszcze trzeba obejrzeć 30 minutowy poradnik na yt jak grać tą bronią, bo za chu,ja nie ogarniam xd.

 

 

 

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie ma patcha, gram na koksie. Na amatorze da się grać, tylko mnie np. mocno bolało, gdyż wcześniej grałem w monsterki które były po prostu płynniejsze. 

 

Zresztą o czym mowa, Capcom dalej nie wydało na Pro/XOX łatki, która blokowałaby fpsy na 30 w trybie 4k, przez co gra wtedy pływa między 30, a 35 fps :nosacz3:. Tyle lat kisili się na silniku z ps2, a jak zrobili krok naprzód, to wszystkie konsole spocone xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...