Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam sentyment, bo to jedna z pierwszych moich gier na PSX, ale jakiś czas temu zaliczyłem ją już "na serio" i było to naprawdę mało przyjemne doświadczenie, momentami wręcz niegrywalne. Framerate to jest jakiś nieśmieszny żart, zresztą niezależnie od platformy gra okrutnie się zestarzała, save'y, kamera, fizyka. 

Odnośnik do komentarza

Framerate - tragiczny, zwłaszcza jak na blat weźmie się wersję PC, która śmigała jak ta lala. System sejwów - zyebany po całości, ale tak w tamtych czasach jednak było, nierzadko płynęła godzina z życiorysu by dotrzeć do punktu zapisu. Z Jersey Devil nie mogłem sobie poradzić, bo save był niesamowicie daleko, a gra była momentami mega wymagająca - przez chwilę myślałem, że gram w jakąś betę bez możliwości robienia zapisów (tak, to były złote czasy piractwa). Kamera? Tu nie mam problemu, zaś fizyka to fakt goowno obesrane i często nie działała tak, jak bym oczekiwał.

 

Czy jednak przeszkadzało mi to w rozgrywce? Zupełnie nie. Nostalgia wprawdzie sprawiła, że zapamiętałem tę grę (jak i całą masę innych) jako produkcje bardziej responsywne i hm, ładniejsze, ale tak jak wspominałem - po kwadransie się wyłączyłem i znalazłem w tym radość pełną sentymentu :).

Odnośnik do komentarza

ja to się jednak pod kamieniem uchowałem że taki zdrowy wariat na punkcie piłeczki a nigdy, przenigdy nie miałem FMa przed sobą xD a zbierałem się chyba z 5 razy, za każdym razem jak sobie przypominałem że trzeba jakieś patche z licencjami pobierać to mi się odechciewało

 

ale może sporo czasu zaoszczędziłem w ten sposób, fm ponoć niszczy małżeństwa i odbiera prawa do opieki nad dziećmi ;/

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś jakiś tekst/filmik tłumaczący o ch,uj w tych grach chodzi xD. Zawsze jak się do tego zabierałem to miałem przed sobą milion opcji z czego nie miałem pojęcia jakie przełożenie na grę będzie miało wybranie tej albo innej. Już od CM4 patrzę na te gierki z podziwem i nigdy jakoś nie zaskoczyło, nigdy nie skumałem. Ale też żebym był ogurkozem gały to też nie, aż tak to się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Po pierwsze kupujesz FM 2018 Touch, a nie zwyklaka. Różnica jest taka, że w Touch skupiasz się głównie na meczach, a całe zarządzanie klubem idzie na dalszy plan. Owszem, ortodoks powie że Touch fuj, ale dla świeżaka jest w sam raz, bo po prostu nie pożera AŻ TAK BARDZO czasu.

 

bierzesz sobie jakąś drużynę, grasz 2-3 mecze na domyślnej formacji, patrzysz po statystykach i komentarzach w grze kto jak gra i zaczynasz dopieszczać po swojemu. a to jednego obrońcę ustawisz na bardziej ofensywnego, a to zdecydujesz czy wolisz grać 4-3-3, 3-5-2 czy innym 3-5-8, trochę powygrywasz, a to kupisz coś na rynku transferowym, coś tam sprzedasz, trochę poprzegrywasz, w końcu znajdziesz IDEALNĄ OPCJĘ, wtedy przyjdzie drugi sezon, połowa składu dozna kontuzji, reszta ligi zrozumie twoją taktykę i zacznie się srogi wpier,dol co tydzień xD

 

najlepsza i zarazem najgorsza gra, to mogę powiedzieć od razu. immersja momentami taka, że wszystkie gry AAA idą do kąta.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

na lapka

 

edit

 

z3Z7LwT.png

 

o właśnie o takiej immersji mowię, 9 meczów pod rząd wygranych, prezes THOHIR oferuje przedłużenie umowy. biedny nie wie, w co się pakuje xD

UOhkQiI.jpg

 

i potem siedzisz w robocie i myślisz o swoim zespole, z którym mocno się utożsamiasz. ciężko to wytłumaczyć, ale wczuwa potrafi być niesamowita, jak w żadnej innej gierce.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

7 minut temu, ragus napisał:

potem siedzisz w robocie i myślisz o swoim zespole, z którym mocno się utożsamiasz. ciężko to wytłumaczyć, ale wczuwa potrafi być niesamowita, jak w żadnej innej gierce.

 

No wlasnie, jak jak grywalem swego czasu bodaj w wersje 2008, to nawet po nocach mi sie snilo jak mam te swoje kulki ustawiac ;f

trojwymiar zabil we mnie chec do giercowania w pozniejsze wersje

Odnośnik do komentarza

moze nie screen bo na tych słabo wygląda ale w ruchu jest pięknie

 

hiszpania w sloneczny dzien, co może pójść nie tak? góry...

 

 

chyba pablo kosił żyto...

 

a tu taki urok, jak sie nie zakochać..

 

 

ostatnio w takie dobre rajdy gralem jak na ziemi chodzily dinozaury :| codemasters kocham was

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...