Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba TEW2 - o ile dobrze pamietam to nie bylo takich miejsc w jedynce.

Jak dobrze, ze 2 juz na mnie czeka. Niech tylko dozbieram brakujące elementy w "The Old Hunters".

Co za świetny dodatek. 

 

29572932_1840464859337210_26129261342347

Ostatni boss strasznie przegięty w drugiej formie.  W "ludzkiej" wystarczy trzymać sie blisko i duo side-stepować.  

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, c0ŕ napisał:

z ciekawości, za co poszły minusy dla nobody, szkalowanie Alana Wake'a czy coś innego?

Januszy, którym w większości los poskąpił poznania SH2 wciąż piecze, że gameplay dobrych, growych inspiracji Kingiem i ferajną, nie powinien polegać głównie na bieganiu od killrooma do killrooma i strzelaniu się kapiszonami. :hi:Nie żeby TEW2 miał być ideałem, ale jego nacisk na eksploracje/ proste pseudo zagadki środowiskowe, służące dawkowaniu akcji, oraz przede wszystkim mechanika skradania, używana do unikania silniejszych przeciwników, to był złoty strzał pomiędzy suspensem, a akcją.

Summon @kubson :potter:

 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra bo już się paranoja robi. Dałem minusa za spoilery i tyle. Screeny mogłybyć ukryte, nawet tej aluzji do AW nie skminilem bo nie czytałem co tam Arek wypłodził.

42 minuty temu, nobody napisał:

Januszy,

Mocne słowa jak na konesera Uncharted

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kubson napisał:

Ja dałem minusa za robienie CW poza CW, a że Arek przy okazji jest dzbanem to już nic na to nie poradzę 

Kubuś, ty sobie przypomnij treść połowy twoich statusów i za co je usuwano, nim wyskoczysz z takimi wyjaśnieniami, bo to jest materiał na dobry podręcznik z psychologii poznawczej. xd  Zresztą pomijając, brak jakiejkolwiek merytoryki, minusiki za bomby prawdy rozdawałeś również m.in. pingowi, więc no ten tego.

@_Be_

Fabuły nie oceniam, bo gry nie ukończyłem, za to n.t. doboru gameplayu do treści story chyba mogę się wypowiedzieć? Z tą grą jest dokładnie taki sam problem co z np. UDF i 2 na ps3; Jest lepszym filmem niż grą, przez zawalenie gameplayu. Nie udawajmy, że i wam nie zdarzyło się porzucić i ocenić tytuł po pierwszych godzinach, przez własne preferencje.

 

Sorki, wychowałem się na tym gatunku. :lapka:

Odnośnik do komentarza

 @nobody

Przeciez SH2 (opus magnum survival horrorow) nie posiada dobrego gameplayu. Geniusz tego tytułu opiera się na fabule, klimacie oraz muzyce.

A teraz zgadnij na czym opierają się najmocniejsze strony w AW? Może kup sobie lapka z biedry i dokończ sprawę(o ile kiedykolwiek zacząłeś).

To, ze sobie racjonalizujesz ze gry w, które nie grales/nie ukonczyles nie sa wcale takie fajne to nic nowego, kidnappa tez był takim wyimaginowanym recenzentem.

Ryse Son of Rome? Ujowe, nie grałem. Forza Horizon 2  swietne, ale tez nie gralem. Tak to wlasnie wygląda.

 

P.S. Ze screenami chodzi o to, ze delikatnie spoilerujesz TEW2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

 

Wstyd przyznać, ale o ile trójka ograna tak jak pan jezus powiedział, tak dwóch pierwszych części nigdy nie tknąłem. Przyszedł czas nadrobić zaległości więc sobie gram i strzelam, zabijam, morduję ludzi. Bardzo przyjemnie mi się strzela, zabija i morduje ludzi :).

 

Yi531Ne.png

 

SybaO8I.png

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...