Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No ładna ta gierka jest, nie ma co.  Miejsce w chmurze mi się pokończyło la Xbox Live i wysyłam teraz na OneDrive xD

Vi3Dosa.jpg

 

 

 


oZXO9Zn.jpg

dWkUNyz.jpg

2UtUh6T.jpg

 

WRvl7Jh.jpg

a to mój pirat, kiedyś był rudy ale ukryłem rude włosy pod siwizną i teraz jest spoko 

 
 

 

 

Edytowane przez oni
  • Plusik 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.08.2018 o 20:44, Square napisał:

Ta seria chyba mi się nigdy nie znudzi.

 

Zawsze jestem ciekaw - Ty grasz z jakąś stałą ekipą, z randomami z którymi akurat zmat(pipi)e czy po prostu samemu?

A Destiny 2 jest fajne do grania nawet i solo, ale tylko przez pierwsze 20-30h. Później endgame robił się nudny jak cholera, przynajmniej w moim odczuciu jakiś czas po premierze. I jeszcze to dojenie w postaci expansion passa od razu na premierę i k,urwa kolejnego passa pół roku później. Chorzy ludzie, pluję.

Odnośnik do komentarza

Jakieś 90% czasu spędzonego w B2/TPS to granie solo. W coop też spędziłem sporo, przechodząc grę z Farmerem/messerem/Ukyo czy też randomami, ale głównie samemu latam. Jak wyjdzie B3 to też pierwsze przejście będzie solo, dopiero potem w ekipie. Aktualnie zrobiłem reset UVHM i wyzwań u Atheny i lecę całą kampanię i misje poboczne na lvl 70.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja byłem pewny, że to typowa gra coopwa, a granie samemu to jak lizanie lizaka przez szybę. 

 

Grałem co prawda tylko  w pierwszą część, lata temu jeszcze, offline na Xboxie 360, na pierwszym roku studiów i pod koniec grind był bardzo nużący, ale jakoś dałem radę. A potem nie mogłem patrzeć na tę grę

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Yap napisał:

Procz tego jest szesc postaci, z ktorych kazda ma po kilka grywalnych i efektywnych buildow. Mozna sie nimi bawic, kombinowac, a kazde playthrough to inne doznanie. Borderlands sie nie nudzi.

Zwłaszcza jak jakiś zyeb wybierze Claptrapa :pawel: :lapka:

Albo Axtona, a inny wariat powie mu, że w drzewku jest skill z atomówką :rotfl:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A weź mi nawet nie przypominaj tej rady, a Ukyo to do dzisiaj ma uraz za ten randomowy skill.

 

W dniu 26.08.2018 o 21:54, suteq napisał:

Ja w obie części gram sam i bawię się naprawdę dobrze. Strzelanie sprawia dużą frajdę, a to najważniejsze. 

 

Destiny 2 w plusie, więc może sprawdzę.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Farmer napisał:

Zwłaszcza jak jakiś zyeb wybierze Claptrapa :pawel: :lapka:

Albo Axtona, a inny wariat powie mu, że w drzewku jest skill z atomówką :rotfl:

 

Ale przykłady można mnożyć. Axtonem można tak szybko popindalać, że widzisz go cały czas na horyzoncie, Salvador zabija wszystko znacznie szybciej więc inne ludziska mogą sobie nie pograć za bardzo, Zer0 może nosić tarczę melee, której eksplozje po ciosie zadają obrażenia tobie i kompanom. Niemal w każdej grze można wymienić jedną spyerdolinę lub więcej. W B2 fajnie sprawdza się tandem Krieg+Gaige, a w TPS Athena+Aurelia. No, ale ja kompanów dobieram długoterminowo. Nie grywam z randomami.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, chmurqab napisał:

Shieeet, ja w lokalnym coopie po kilkudziesięciu godzinach w B1 i B2 rzygałem tymi grami, nie wyobrażam sobie cisnąć w to w pojedynkę.

Same here, ale z dobrymi ziomkami dwa razy jedynkę skończyłem i z 80h w B2 wbiłem, coś niesamowitego jest w tych grach jak się gra z kims :cool:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, kubson napisał:

Jedynke skończyłem solo i w coopie dwójkę samemu i bawiłem sie swietnie, a pre sequel coś nie pyklo i nie moge dokończyć, ale mam zamiar wrócić:)

Pre sequel ma zje.bany patent z grawitacją, który trochę mnie odrzucał, ale myslę żeby jeszcze raz do niego siąść c'nie Square, Kruk, Kes? xd

Odnośnik do komentarza

Kurde Czapa, czytasz mi w myślach - mam na jutro zaplanowaną tydzień wstecz sesję z Super GameBoyem.

 

A tymczasem deszcz obija się o szyby, w salonie panuje półmrok, do slota na carty włożyłem I Am Setsuna i czuję się jak chłystek łupiący na SNESie w stare dobre jRPG.

 

sewjZNf.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...