Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

PcFbKm2.jpg

 

Pierwszy dungeon zrobiony, o mało boss mnie nie zabił, w tle popierduje wesoła muzyczka w MIDI, zarządzanie ekwipunkiem powoduje, że człowiek chce sobię wydłubać oczy. Tak, to z pewnością Dragon Quest. Jest wspaniale.

 

Super jest ta przyspieszona walka i przeciwnicy na mapie. Będzie grane.

Odnośnik do komentarza

Ja już nie zliczę od ilu Dragon Questów się odbiłem. A Matka Boska Królowa Polski mi świadkiem, że dawałem im uczciwą szansę. Starsze wydania, te klasyczne z grafiką z góry to przemilczę, bo może wymagają jakiegoś podkładu z nostalgii, jak wódka dobrze się zgrywa z podkładem ze smalcu. Podbiłem więc do wyżej wymienionego DQ8 i było lepiej, ale po 4 czy 5 godzinach odpuściłem. Tak jak piszesz - zarządzanie ekwipunkiem to mały dramat (wieczne przerzucanie gratów z wspólnego wora do wora każdego z członków załogi, kto to wymyślił?), ale to jest jeszcze do przełknięcia. Problem w tym, że reszta gry i jej mechanika też jest jakaś... niewyróżniająca się, tak bym to określił.

Ja wiem, że może moje zdanie nie powinno się liczyć, skoro nie spędziłem z grą minimum 30-40 godzin, ale zaryzykuję i nie spędzę. 2 czy 3 (już nawet nie pamiętam) dungeony i fśśśt, bo szkoda się męczyć.

Odnośnik do komentarza

No ta trawa na pierwszym screenie to trochę kek, ale ogólnie? Ja pierdziu, niech oni już dadzą Horizona na on hold przez conajmniej 3 lata i niech zrobią to "nowe" IP i drugą gierkę bo pal licho graficzkę ale jestem ciekaw ich pomysłów gdzie nie muszą być sztywno przyspawani do idei Forzy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2018 o 11:03, _Be_ napisał:

No ta trawa na pierwszym screenie to trochę kek, ale ogólnie? Ja pierdziu, niech oni już dadzą Horizona na on hold przez conajmniej 3 lata i niech zrobią to "nowe" IP i drugą gierkę bo pal licho graficzkę ale jestem ciekaw ich pomysłów gdzie nie muszą być sztywno przyspawani do idei Forzy. 

 

Forza Horizon Online na Scarlett + dedykowany team do regularnych aktualizacji, a reszta niech idzie w inne gry z otwartym światem. Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza

Użytkownik @ping wspominał kiedyś o tej gierce w statusach, szczerze mówiąc nie sądziłem, że jest aż taka dobra. Upgrady aut się zapisują, rozdziałka full HD, angielski patch i tryb story pomału posuwa się do przodu. Nie nadążam wszystkiego czytać na ekranie ale jest niezła drama i trauma. Polecam:

 

CZd7W7X.jpg

 

QUP924U.jpg

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...