Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

e69db718-5fb6-456e-8915-4b39720eb693.PNG

 

 Eksploruje sobie jedną z wysp na której byłem już setki razy bo spędziłem w tej grze zdecydowanie zbyt dużo czasu i natrafiam na miejsce jakiegoś rytuału z laleczkami voodoo którego wcześniej tu nie było. Teraz przez cały miesiąc będę się zastanawiał o co chodzi (mam już kilka teorii). Lubię takie zagrywki bo dają wrażenie świat gry żyje i cały czas się zmienia.

39240fb6-be97-4b60-b1f0-d1fe4c9542bf.PNG

a oto moja papuga, niestety mrugnęła do zdjęcia ;)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2019 o 10:45, Figaro napisał:

70132979_462793421116424_592639640704385

 

Jestem chory, za oknem same chmury, czas więc na porządne śniadanko i granko

 

Już cie wysłała do kąta?

W dniu 12.09.2019 o 11:02, ASX napisał:

Bardzo ladną kolorystyke ma ten Horizon, wygląda na idealną grę na smutną jesień

 

Strasznie oversaturated wyszło na tym screenie, do tego ja jakoś nie moge się przekonać do oprawy w tej grze, jasne jest piękna ale też wszystko wydaje mi się takie sztuczne i zaprogramowane przez AI :usmiech: (kto grał w grę ten wie ) 

Odnośnik do komentarza

A mi się ten nowy silnik w ogóle nie podoba. Już pomijając 30 fpsów, twarze wyglądają jak u kukieł, mnóstwo niepotrzebnych efektów graficznych, które tylko męczą oczy, gorsze sterowanie. Wolę stary silnik.

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Motorsport Manager, z wgranym modem na sezon 2018

200h na liczniku i dalej potrafi zaskakiwać, polityka, zmieniające się zasady pomiędzy sezonami, projektowanie samochodów, rozwijanie centrali, zarządzanie drużyną odpowiedzialną za pit stopy, szukanie optymalnych ustawień na treningach, czy też w końcu wyścig i nadrabianie braków w sprzęcie dobrą strategią

 

no jedna z gier życia :banderas:

mZHxEJe.png

aPvfJAn.png

9mlCgHN.png

5MHEtNG.png

BaJkpki.png

  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
  • WTF 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...