Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Kmiot napisał:

To jak. W końcu udało się ustalić, które GTA jest najlepsze?

Może któreś bym w końcu przeszedł, ale musi być najlepsze.

Za dzieciaka najlepsze Vice City, za pryszczaka GTA IV, za umarlaka jeszcze takie GTA nie powstało.

Odnośnik do komentarza

Vive City w wersji HD na ps4, albo na pc, jak podejdzie, uderzaj w SA, bo ten drugi, to już prawdziwy moloch. Na PS4 masz to niesamowite słońce które wyszło tylko w wersji na PS2 plus rock solid 1080/30, na pc mody i 60 fps. Wybierz mądrze Graczu

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Jestem fanem GTA, każdą część bardzo lubię, ale jeśli miałbym wybrać to najlepsze było Vice City. Klimat, historia, muzyka w radiu... San Andres robi wrażenie pod kątem możliwości i ogromu działań, IV to poważne podejście do tematu gangsterki, a V to znowu powrót do stylu z San Andres, czyli dużo wygłupów, zapadających w pamięć misji i postaci z dodatkiem nowoczesności jak np. internet itd. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak dziś . Grałem u sąsiada w vice city na 21" crt to było chyba nawet więcej niż fullhd serio.  AA x4 i wszystko na high i do dzisiaj wspominam to to robi cię ciepło na sercu.

Miałem wtedy tylko 512 ramu w pc co brutalnie uniemożliwiało mi czerpanie radości z tego w domu.

A ps2 to jedyna generacja której nie miałem na własność :(

Edytowane przez Daro^^
błedy literówki
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
5 godzin temu, Kmiot napisał:

To jak. W końcu udało się ustalić, które GTA jest najlepsze?

Może któreś bym w końcu przeszedł, ale musi być najlepsze.

Ogarnięty człowiek nie kłóci się które GTA jest najlepsze bo każdy wie że to:

 

6 godzin temu, maciucha napisał:

San Andreas piękna gra, ale moim ulubionym GTA zawsze było Vice City i po latach nic się nie zmienilo :banderas:

 

OapjD3k.png

JPJsR63.png

zBVpAqj.png

LAAcb5E.png

save modzik wgrany, robię save zaraz przed misją, zero głupiego jeżdżenia przy niepowodzeniu, idealne sterowanie, graficzka, muzyczka, ja pie.rdole do nocy dziś będę siedział :banderas:

Pozdrawiam cieplutko. :)

Odnośnik do komentarza

EAaWbw7WkAEyQwz?format=jpg&name=large

EAaWesqXsAAKRpz?format=jpg&name=large

Kurła, fajny ten Assassynek, taki nieassassynowaty. Drewno dalej takie jak od samego początku, ale mapka ogromna i przepięknie zrealizowana, klimacik w pytkę, muzycznie sponio, aż chce się to zwiedzać wszystko. Widać wyciągnęli wnioski. Ja już chcę piramidy i Aleksandrię zwiedzić! Ale nowy God of War siadłby pięknie w Egipcie, ajjjj. Oczywiście taki w starym stylu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...