Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Co wciąż nie oznacza, że GTA V jest dobrą grą. :potter: 

Bez przesady, to bardzo dobra gra i poziom nie do osiągnięcia dla reszty twórców sandboxów. Tyle, że chyba zabrakło w niej paru atrakcji, gra mogła być bardziej rozbudowana. No i dali ciała, że nie wyszło DLC.

Odnośnik do komentarza

propagandy ciąg dalszy, z góry przepraszam jeżeli kogoś urażają te obrazki, ale to nie moja wina że gra jest ładna

3GowI3TgOKhVZq4ZubzqE=

df13a534-c0e1-483f-aa0b-3a03a16acd60.PNG

lQeB28=

mgła to chyba jedna z moich ulubionych rzeczy dodanych do gry, niezwykle klimatyczna 

 

zacząłem też Assassin's Creed Origins i po kilku godzinach jest całkiem w porządku, ale trudno pozbyć się wrażenia że gram w reskin Odysei z gorzej napisaną fabułą i nudniejszym bohaterem  (znowu ta nudna klisza śmiertelnie poważnej opowieści o ponurym mścicielu szukającym odkupienia)

%2BAY5CF9PSyZzFqJscKHeMmASKqsVbF02ckHTCa

no ale widoki chociaż ładne ;) 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2019 o 18:05, Rozi napisał:

Ale nowy God of War siadłby pięknie w Egipcie, ajjjj. Oczywiście taki w starym stylu.


Ostatnio przeszedem GoW Chains of Olympus... Nigdy więcej GoWa "w starym stylu"... Kratos to taki debil, że aż momentami wstydziłem się grać kimś takim - drący ryja Sebix bez jakiejkolwiek głębi, a cała gra to dziesiątki killroomów czasem przerywanych komnatą, w której można zrobić save.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

zacząłem też Assassin's Creed Origins i po kilku godzinach jest całkiem w porządku, ale trudno pozbyć się wrażenia że gram w reskin Odysei

Cos mi tu nie pasuje, Origins wyszlo przed Odysea wiec to ona moze byc reskinem originsa.

 

28 minut temu, Rozi napisał:

Głębią było zapierdolenie wszystkich bogów, mi to wystarczyło. Opieka nad pizdowatym synalkiem i taszczenie słoika na górę - wow, so deep!

No dzisiaj to kazda postac w gierkach musi byc napisana jak u Szekspira. Metal slug niegrywalny juz bo chopek wyzyna niemiaszkow i mu nawet powieka nie drgnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...