Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięks, poleci plusik jak się zregenerują. Ale tak ogólnie myślę że można wrzucać przy okazji tytuły, bo tu chyba nie chodzi o to żeby się domyślać czy robić jakąś tajemnicę dostępną tylko dla wybranych którzy daną grę znają. A pytanie się za każdym razem przy nieznanym tytule gdy opcja szukania w google zawiedzie to też idiotyzm.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stardew Valley

Jest progres na famie

DSC00342.jpg

 

Teraz idę w branżę winiarską, a wiosną inwestuję w większą liczbę świniaków. Trufle to dobry deal.

Ale najważniejsze, że

 

Stardew_Valley_20161231163655.jpg

 

Chociaż mógłby nauczyć się szukać grzybów w śniegu. Zimą nic nie robi tylko żre :/

 

 

Edytowane przez Farmer
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

W połowie jest, nadal ma goty soundtrack. Gameplay... Sam zobaczysz

Jak w połowie tak dobre jak jedynka, to i tak lepsze niż jakieś 90% gier które w życiu przeszedłem.  :sir:

 

miarodajnie docenić grywalność HM2 można wyłącznie po runie po A+ i S-ki.

 

Tak też oczywiście zrobię. :lapka:

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

najgorszy jest level design około 40% misji, areny są tam zbyt otwarte i łatwo o chamską kulkę, dochodzi więcej oszklonych ścian. no generalnie trzeba mieć non stop oczy dookoła głowy. ale większość gry po ogarnięciu? czysty miód.

Czysty miód to jest w jedynce. W dwójce większość gry byłem zirytowany, dopiero końcówka mi to trochę wynagrodziła.

Odnośnik do komentarza

@Pawcio

Miałem tak samo, dopóki nie zacząłem oglądać speed runów i próbować taktyk innych graczy. Nadal za najgorsze uważam prawie wszystkie levele

Richtera, Żołnierza i Gliniarza

- czyli blisko 1/3 gry, ale te wymienione wcześniej są zbyt dobre, by tak chamsko równać je w dół z resztą. Za słabo ogarniałeś otoczenie :czesc:

 

Od levelu Subway lepszego gemplejowego doświadczenia w grach bez grafiki zwyczajnie nie ma :banderas:

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pisałem już pewnie z 50 razy na forumie no, ale - Najlepsza Gra Ever. Mam na 5 platformach, przeszedlem ponad 30 razy i kazda wersje na 100%. Ostatnio kupiłem na bąka i nawet nie zacząłem bo za duzo mam innych gier do przejscia, ale spokojnie czeka na swoja kolej i będzie napier.dalane i to jeszcze w 60 klacioszkach po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

HM2 to jakiś niesmaczny żart na tle swojego pierwowzoru. Pół biedy,że dałem za to 2,5ojro więc przynajmniej nie czułem się,że mnie wydymali na kasie za tego potworka.

O Jezu.

 

Potworek, bo trzeba grać inaczej niż w jedynkę, czy co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...