Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w połowie gry i powiem tak - rzeczywiście gra się inaczej, a satysfakcję czerpie się niekoniecznie z combosów, jak najlepszego przejścia danego rozdziału jak w jedynce, ale ogólnie z przejścia poziomu, wyczucia przeciwników żeby w końcu nam się podłożyli, badania ich ścieżek, ogarniania okien, rozmieszczenia drzwi itd. Zdaje się że więcej tu taktyki, wyczekiwania, mniej szaleństwa. Nie jest to wada, bo wciąż nie mogłem się oderwać jak przysiadłem, nawet jak ginąłem od ostatniego gościa na danym piętrze który był ukryty gdzieś za szybą w rogu to nie irytuje mnie to, bo niby czemu miałoby irytować? Gameplay wciąż jest fantastyczny i nie sprawia mi problemu powtórzenie sekwencji, skoro się dobrze bawię.

 

Ważniejszą rolę pełni tu też gunplay i jest zdecydowanie usprawniony względem pierwszej części. Wrogowie nie zabijają z broni w ułamku sekundy, naboje chyba lecą nieco wolniej dając nam troszkę czasu na ucieczkę, no i generalnie strzela się dużo przyjemniej. 

 

Rozglądanie się po mapie na vicie jest mało przyjemne, bo jedną ręką trzeba jeździć po ekranie żeby było wszystko widać, i do dyspozycji zostaje nam tylko druga więc odpada jednoczesne bieganie i strzelanie/uderzanie w ten sposób, więc trzeba się bardzo często wychylać i czekać na wrogów.


Muzyka jest oczywiście genialna. Fabularnie też ciekawie.

Odnośnik do komentarza

nie ma broni, przy takich predkosciach pojazdow ciezko by bylo cos ensownego wymyslec + bez tego itak juz jest wystarczajaco trudno. mozesz wjezdzac w przeciwnikow z odpowiednia faza (niebieska/pomaranczowa), co spowoduje ich obkrecenie sie i stracenie predkosci. 

 

tryby to chyba tylko puchary i time triale + multi? jest jeszcze hero mode w ktorym poziom turbo jest rownoznaczny z poziomem energii i przy kazdej kolizji z wrogiem/sciana tracimy energie i jak wypadniemy z tasy (a wypadniemy na 99%) to zaczynamy wyscig od nowa.

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rayman Origins

Jak ta gra przepięknie wygląda na tym oledzie.  :wub:  Szkoda że mój chu'jowy aparat w telefonie tego w pełni nie odda.

No ale screenshota możesz zrobić na Vicie bezpośrednio. :lapka: PS button i start jednocześnie klikasz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Rayman Origins

Jak ta gra przepięknie wygląda na tym oledzie. :wub: Szkoda że mój chu'jowy aparat w telefonie tego w pełni nie odda.

No ale screenshota możesz zrobić na Vicie bezpośrednio. :lapka: PS button i start jednocześnie klikasz.
Ale przesyłanie fotek z vity na jakiś serwis to masakra ;) szkoda że tego nie przemyśleli
Ja zazwyczaj kopiuje na pieca a później z niego na jakiś serwis. Trochę zabawy, ale fotki można fajne pocykać. :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...