Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

IBfuJ3P.jpgTjJFOwh.jpg

 

Path of Exile - gra z którą miałem już kiedyś do czynienia i nie przypadła mi zbytnio do gustu wciągnęła mnie obecnie jak bagno. To jak bardzo się zmieniła przez te parę lat przerwy jest nie do opisania. Dewastuje Diablo 3 na wszystkich frontach oferując przy tym sporo więcej contentu i różnorodności. Oprócz standardowej przeprawy przez fabułę na kilku poziomach trudności mamy tutaj: prophecy (drobne przepowiednie po wykonaniu których dostajemy solidne nagrody, trzeba rozkminić do czego dana przepowiednia się odnosi), mapy (odpowiednik greater riftów z D3, nawet jeszcze ich nie tknąłem a mam już ponad 20h na zegarku), rekrutowanie pomocników do swojej bazy oraz nabijanie z nimi reputacji co daje nam benefity i zmniejsza RNG w dopieszczaniu itemów oraz labirynty, które można nazwać praktycznie platformówką w świecie hack and slash (wykonanie całej serii daje naszej postaci niesamowitego kopa w umiejętnościach pasywnych, ale jest też mocno wymagające). Pewnie nie uchwyciłem wszystkich opcji, a te, które znam opisałem po łebkach bo sam jeszcze odkrywam co ta gra ma do zaoferowania. Dorzućmy do tego świetny system walutowy, rozwijanie umiejętności, które tutaj socketujemy w przedmiotach (gemy z umiejętnościami aktywnymi oraz pasywne, które je wspierają), itemy unikatowe ze specjalnymi właściwościami oraz to gigantyczne drzewko umiejętności:

8MCdWiU.jpg

 

I otrzymujemy grę olbrzymią, która zapewnia wiele godzin bardzo przyjemnej rozgrywki, a do tego całkowicie za darmo. I to w najlepszym systemie f2p jaki widziałem. W sklepiku $$$ możemy właściwie kupić tylko dodatkowe sloty do skrzynki, reszta to zmiany kosmetyczne. Polecam sprawdzić osobom, które dobrze się bawiły/lub zawiodły się na diablo. Ja spędziłem w D3 sporo godzin, ale to co zastałem obecnie w PoE sprawiło, że pożałowałem godzin poświęconych grze blizzarda

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...