Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Popkorniakowa gierka, 40min dziennie, więcej nie da rady. A fabuła jest tak głupia że szkoda gadać. To już lepiej wypadają te momenty w Uncharted 1, gdzie typek mówi że "łooo w tej komnacie nikt nigdy nie był, jesteśmy tu pierwsi od tysięcy lat", po czym przed nami spawnują się przeciwnicy... :yao: No bo przecież trzeba troszkę postrzelać?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nie jest bb ogrywalem po raz pierwszy jakiś rok temu i było to dla mnie growe objawienie(może dlatego ze moja pierwsza gra FS) i zaraz po zrobieniu NG+ kupiłem ds3 i to już nie to samo acz warto. Od dłuższego czasu chodzi za mną kolejne przejście krwistych wiec pewnie niedługo znów przysiądę a koleszka z 2 screena niezle dał mi popalić na plusie ;o ze 3 dni do niego podchodziłem ^^

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nie jest bb ogrywalem po raz pierwszy jakiś rok temu i było to dla mnie growe objawienie(może dlatego ze moja pierwsza gra FS) i zaraz po zrobieniu NG+ kupiłem ds3 i to już nie to samo acz warto. Od dłuższego czasu chodzi za mną kolejne przejście krwistych wiec pewnie niedługo znów przysiądę a koleszka z 2 screena niezle dał mi popalić na plusie ;o ze 3 dni do niego podchodziłem ^^

BB kupiłem na premierę, ale ograłem dopiero, po wakacjach zeszłego roku, wbijając platynę. Dobrze, ze sie nie spieszyłem. 

Odnośnik do komentarza

Zaczne chyba od poczatku 1>2>3. Tylko czy jedynka mnie nie odstraszy? Hmm

Swieżo po trójce czy BB może odstraszyć. Dobrym pomysłem byłoby zacząć tak z serią jakiś miesiac-dwa później, podejść na czysto a w ten czas poprztykać w inne gierki. W ogóle uważam, że zaraz po skończeniu jednej siadać od razu do następnej to trochę zły pomysł.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...