Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Quote

With Formula 1 preparing for the Las Vegas Grand Prix, Canadian billionaire Lawrence Stroll has sold a minority stake in the Aston Martin team to US private equity firm Arctos Partners.
 

The investment by Arctos, which has a stake in the Boston Red Sox and Liverpool Football Club owner Fenway Sports Group, values the F1 team at about a £1 billion ($1.2 billion) valuation, according to a person familiar with the deal.

It is the first time Stroll has sold shares in the F1 team, which his son Lance drives for. He is also the largest shareholder in Aston Martin Lagonda Global Holdings Plc, the British luxury carmaker. Aston Martin’s other F1 driver — Fernando Alonso — is currently fourth in the standings.

 

https://finance.yahoo.com/news/aston-martin-owner-lawrence-stroll-164214905.html?guccounter=1

Niestety tylko czesc udzialu w zespole :( wiec gnojek raczej w 2024 bedzie dalej w AM

Odnośnik do komentarza

Na Disney+ jest dostępny dokument o BrownGP i po pierwszym odcinku jestem zachwycony - całość to normalny, porządny dokument pełny wywiadów i szczegółów, a nie jakaś Netflixowa paćka w stylu Drive to survive której nie byłem w stanie obejrzeć nawet jednego odcinka bo mnie zwyczajnie odrzucało z zażenowania (próbowałem ale serio z perspektywy osoby która widziała cały sezon to nie dało się tego oglądać widząc jak próbują robić dramy z rzeczy których nie było, zazdroszczę jak czerpaliście z tego frajdę). Mam nadzieję że kolejne odcinki będą równie dobre :)

 

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, gtfan napisał:

Na Disney+ jest dostępny dokument o BrownGP i po pierwszym odcinku jestem zachwycony - całość to normalny, porządny dokument pełny wywiadów i szczegółów, a nie jakaś Netflixowa paćka w stylu Drive to survive której nie byłem w stanie obejrzeć nawet jednego odcinka bo mnie zwyczajnie odrzucało z zażenowania (próbowałem ale serio z perspektywy osoby która widziała cały sezon to nie dało się tego oglądać widząc jak próbują robić dramy z rzeczy których nie było, zazdroszczę jak czerpaliście z tego frajdę). Mam nadzieję że kolejne odcinki będą równie dobre :)

 

Mam to samo. Obejrzeliśmy pierwszy odcinek i :banderas: Trochę mnie uderzyło to, że niby wszyscy chcieli pomóc BrawnGp, po tym jak ich Honda opuściła i nawet Christian "Geri" Horner taki dobry wujek, a teraz jak Andretti chce wejść to każdy jest na nie, szczególnie, że tak bardzo chcą promować F1 w US and A. Wszyscy się srają,  że będzie mniej hajsu do podziału a przecież Andretti-Cadillac to potencjalnie wartość dodana. Amerykański zespół z amerykańskim kierowca i potencjalnie za parę lat z amerykańskim silnikiem gdzie mają aż 3 wyścigi w USA i kasa płynie jak wody Niagary.

Odnośnik do komentarza

Perez po raz kolejny pokazał dlaczego nie zasługuje na ten fotel 

toto ćpa (we are going for p4 jak ma Rus +5 xD )

Sky spuszcza się jak bardzo cudowny wyścig 

Oscar pięknie jechał ale strategia nie siadła 


Wisienka na torcie,  f1 LV dostalo pozew zbiorowy od fanów za akcje z czwartku xD 

 

ogólnie zrobili wyścig w LV a teraz to z kalendarza wywalić 

Edytowane przez Ryuk
Odnośnik do komentarza

Perez powinien to wygrać, zamiast tego zespół musi prosić Maxa żeby mu pomógł, a mimo to i tak nie utrzymał się przed Ferrari xD nie wiem co ten człowiek jeszcze robi w RB, jak w przyszłym roku ktoś się do nich zbliży to jak oni sobie wyobrażają niańczenie Pereza który zamiast szukać pomocy sam powinien obstawiać dupę Maxa.

 

10 minut temu, Ryuk napisał:

ogólnie zrobili wyścig w LV a teraz to z kalendarza wywalić 

Eee sam wyścig całkiem ok :)

 

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza

samo GP, jako otoczka i festyn - tandeta.

paradoksalnie najbardziej kiczowaty wyścig dostarczył bardzo sporo wyścigowych emocji a walka o wygraną jedna z ciekawszych w całym sezonie. Max też w końcu musiał się nieco napracować żeby wygrać, to nie była procesja z P1 na starcie.

ogólnie wiele do poprawy na przyszły rok, Las Vegas to jedne wielkie show więc i cały event jest temu podporządkowany. jak ogarną fakapy to dam im szansę w przyszłym roku, może znowu będzie trochę dramy i ścigania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...