Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się subskrypcja f1 tv pro, kupiona w promocji rok temu, teraz wychodzi 20 euro drożej, daje to 21,50 zł/miesiąc, to dalej całkiem korzystnie, bo za viaplay chyba ze dwa razy tyle trzeba by zapłacić. Teoretycznie jest szansa na jakąś promocje przed testami, więc przeczekam o przyszłego tygodnia. 

Wy na co stawiacie w tym roku?

 

Ogólnie z F1 TV Pro jestem zadowolony, angielski komentarz nie jest na szczęście przeszkodą, wiadomo czasami człowiek czegoś nie wyłapie, ale to sporadyczne sytuacje.

Do myślenia daje mi tylko opcja Access, myślę że około 70%-80% transmisji oglądam z odtworzenia, na żywo oglądam raczej tylko te wieczorne i wczesno ranne wyścigi(choć te nie zawsze), a opcja bez Live jest o połowę tańsza. Czy ktoś korzystał z tego pakietu i orientuje się czy sesje dostępne są dopiero po zakończeniu czy może już w trakcie można włączyć z odtworzenia?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Patricko napisał:

Sprawdźcie sobie na obecnych kontach. U mnie przedłużenie 49€.

 

 

U mnie jest tak samo, ale ostatnio dostałem maila o takiej treści:

 

Cytat

Thank you for being an F1 TV subscriber.

Your F1 TV subscription is due to end on 04 March 2024. If you wanted to continue with your F1 TV subscription, your annual price would increase by €10.00 to €59.99 from 04 March 2024.

 

Także trzeba czekać na promocje, oby coś wpadło w przyszłym tyg.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2024 o 10:38, Artur_K napisał:

Do myślenia daje mi tylko opcja Access, myślę że około 70%-80% transmisji oglądam z odtworzenia

Pytałem się i nikt nie odpowiedział. Tu się pytaj: https://www.cyrkf1.pl/promocja-f1-tv-pro-taniej-o-15-na-2024-rok/ - ten gość wie, ale pisze niejasno. Zapewne tylko w Pro powtórki są po kilkunastu minutach, a w Access po 2 dniach. PS. chciałem się zapytać, ale logowanie przez Twittera nie działa, a nie chce mi się zakładać konta.

5 godzin temu, Artur_K napisał:

Także trzeba czekać na promocje, oby coś wpadło w przyszłym tyg.

Promocję już masz jak wyżej i jeszcze wyżej (mattaman). Wiem tylko, że 1 gość z tej strony dostał przedłużenie 5 lutego w starej cenie 49,99 (nowe ceny od 11 stycznia). Wygląda, że trzeba założyć nowe konto dla marnych 15% (i złamanych zasad, to generalnie sprawa na pozew zbiorowy, bo muszą sprzedać w cenie zapowiadanej, zmiana w ostatniej chwili wątpliwe czy jest legalna, tak jak sklep nie może sprzedać towaru za 16 zł który na półce jest za 11 zł o ile to nie pomyłka, a tu są bardzo mocne dowody w postaci obrazków jak u Patricko).

Odnośnik do komentarza

Sezon F1, 2024!, tuż tuż. No i jak... ViaPlay będzie transmitować cały cykl? Czy ktoś inny przejął prawa do transmisji? Damn it! 

 

W dniu 16.02.2024 o 10:07, Szymek napisał:

Kurde ten nowy Red Bull wygląda jakby nie miał wlotów powietrza w sidepodach. Natrafiliście na jakieś dobre fotki?

 

To jest najlepsza ,,fotka". Pan Daniel Biały zawsze merytorycznie, treściowo na maksa, czyli na tyle ile może, podchodzi do analizy danego zagadnienia w odcinku o F1 na swoim kanale YT.

 

 

A to... Kurłaaa nie wiem, co to ma być... Ja p******eeee :( 

 

Beztytuu.jpg.e3581def98d103fbfafb3e1a692f2d25.jpg

 

 

RB20 to inne auto... niż to, co zapewniali Horner i Newey, i to jeszcze kilka miesięcy temu. Albo trafili z całą koncepcją, albo nie. No, największa zagadka w stawce. 

A z tym ,,zamiataniem mopem", to chyba zmietli Hornera z ekipy... xD

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

ViaPlay będzie transmitować cały cykl? Czy ktoś inny przejął prawa do transmisji?

Bankrut bankrutuje w połowie 2025, więc 2025 to będzie cyrk, bo klienci wykupią super-drogie a zobaczą pewnie 3-4 miesiące.

 

A tu we Francji (jest gorzej): https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/18lgbqy/f1_tv_will_no_longer_be_available_for_new_users/?rdt=50902 i potwierdzenie z ostatnich dni z oficjalnej strony: https://www.formula1.com/en/toolbar/tc-2024-intro-offer.html

W dniu 16.02.2024 o 15:57, Patricko napisał:

Sprawdźcie sobie na obecnych kontach. U mnie przedłużenie 49€.

Sprawdziłem, ważniejsze jest 42.49 - co oni kombinują? Kupowałem to za 39.99 i jeszcze kilka dni temu była taka cena. 42.49 to 15% zniżki od 49.99. Skoro po ponad miesiącu zmienili cenę na oszukane 42.49 to czemu nie ruszyli 49.99? Czekają na 1 dzień przed?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wyczuwam zakłócenia Mocy, że Imperator Newey i jego uczeń Verstappen nie pojeżdżą w tym sezonie za dobrze. Widziałem 3 analizy RB20 na sezon 2024 - dwie polskie, jedna z profilu zagranicznego na YT, czyli z zaufanego źródła wiedzy w zakresie Formuły 1. Każdej z nich przyjrzałem się dokładnie. Cóż, testy przedsezonowe tuż tuż, a te materiały - każdy z nich - mówił o RB20 w neutralnym tonie, jakby ci eksperci nie wiedzieli czy Red-Bull na ten sezon trafi z bolidem czy nie. Bo rzekomo... nie jest ten bolid, o którym ,,marzył" Verstappen i o którym mówiono jeszcze z kilka miechów temu. Kilka dni i powinno się wszystko wyjaśnić... czas pokaże. 

 

W dniu 18.02.2024 o 13:26, Arek_ napisał:

Bankrut bankrutuje w połowie 2025, więc 2025 to będzie cyrk, bo klienci wykupią super-drogie a zobaczą pewnie 3-4 miesiące.

 

A tu we Francji (jest gorzej): https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/18lgbqy/f1_tv_will_no_longer_be_available_for_new_users/?rdt=50902 i potwierdzenie z ostatnich dni z oficjalnej strony: https://www.formula1.com/en/toolbar/tc-2024-intro-offer.html

Sprawdziłem, ważniejsze jest 42.49 - co oni kombinują? Kupowałem to za 39.99 i jeszcze kilka dni temu była taka cena. 42.49 to 15% zniżki od 49.99. Skoro po ponad miesiącu zmienili cenę na oszukane 42.49 to czemu nie ruszyli 49.99? Czekają na 1 dzień przed?

 

ViaPlay mam razem z C+. To była jakaś korzystna oferta z tą platformą za 5 albo 7 zł dodatkowe do abo na miesiąc. Niech już jest to ViaPlay, niech transmitują F1 i cały ten pierdolnik. Jedynie mam zastrzeżenia - choć to tylko moje zdanie - do polskiego komentarza wydarzeń GP na ,,Via". Pan Sokół nie pasuje do Gąsiorowskiego, jak i na odwrót. Dwa różne głosy, dwie różne energie opowiadające o tym, co się dzieje na torze, jak i poza. Pan Sokół ma cholernie usypiający i bardzo nosowy głos... bardzo. Już ci Bartkowie z YT albo Daniel Biały powinni dołączyć do komentujących F1; wiele się musi zmienić. 

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Dla muzułmanów zbliża się Ramadan, więc dwa pierwsze wyścigi sezonu 2024 w F1 (i chyba nie tylko w tej klasie wyścigowej) odbędą się w soboty. Częściowo jest to zaskoczenie, ale w większości naturalna, zrozumiała sytuacja. Ciekawi mnie jedynie poziom oglądalności (słupki procentowe!) podczas obu weekendów wyścigowych, kiedy to całość weekendu przesuwa się o jeden dzień wstecz. Pewnie takie dane FIA albo Liberty Media podadzą, albo i nie... 
 

W linku spoilerowym, poniżej, fotki z jednego z ostatnich filmów Daniela Białego na YT - ,,chłop" ma wiedzę i dość intuicyjny, chwytliwy sposób na jej rzetelne przekazanie! I też zgadzam się z prowadzącym kanał, że obecne testy przedsezonowe - ich format i długość - są za krótkie i zbyt późne w stosunku do pierwszego wyścigu w sezonie. Ciekawie wygląda drugi ze screenów z odcinka: symulacja pozycji i osiągów poszczególnych zespołów w pierwszym wyścigu sezonu '24. 

Spoiler


Beztytuu.jpg.f6b69fa4fe01e2d5891efa321e5d3271.jpg

 

Beztytuu1.jpg.a97f4a0c85e405b2d5bbc2d25f3e4dec.jpg

 

 

W dniu 23.02.2024 o 23:35, Patricko napisał:

No i po testach, następny w końcu pierwszy wyścig sezonu. Jak coś to wszystko jest przesunięte o 1 dzień, więc startujemy w czwartek, a wyścig jest w sobotę.

 

 

Z tymi testami przedsezonowymi w F1 jest tak jak z do połowy pełną szklanką - ,,coś tam wiemy, no ale... nie do końca tyle ile byśmy chcieli". Każdy zespół ze stawki tak samo chce nam wszystko pokazać, jak i poukrywać. Szumu co nie miara, masa renderów, śmiesznych i poniżających zespoły ,,celowych" zdjęć, jak ta babka z mopem w Red-Bullu, sporo celowo wolnej jazdy i małych ilości okrążeń (Verstappen, Hamilton, Alonso - to z czołówki), tak jakby to był zabieg mający na celu zarzucić przynętę na głodnych nowego sezonu fanów F1, by potem zrobić ich w bambuko na zasadzie ,,McLaren i Ferrari górują w stawce, nagle Mercedes i Red-Bull na końcu". Będzie po prostu dziwnie, ale z drugiej strony nie zdziwię się, gdy dominacja Byków z Austrii i wiadomo kogo będzie się ciągnąć dalej.  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

,,Guncio" i braki jego osoby w padoku HAASa... to będzie dość dziwne odczucie/zjawisko w startującym niedługo sezonie F1... Ciekawe kto tam będzie w ,,American Dream Team" od pana Haasa śmieszkował... Guncio odwalił kawał ,,rozrywkowego PR-u" dla rozpopularyzowania serialu Netflixa o Formule Pierwszej - piszę w tym stylu o Guntherze z prostego powodu: gdyby Netflix nie pokazał go takim jaki jest w padoku, bo on na serio taki jest, przynajmniej w tym środowisku, (zachowanie, mowa ciała, reakcje etc.), dalej by sądzono, że Formuła 1 to sami sztywniacy, którzy tylko ,,paczo i paczo w to telemetryje na ekranach, i nic nie robio!". Ten specyficzny człek dał+ 100000 pkt. duchowej mocy do siły entertainmentu F1 z punktu widzenia odbioru i wrażeń tego serialu przez widza, ,,który przecież musi zainteresować się Formułą 1 na bardzo, bardzo długo!". To było, a raczej Gunther był, Liberty Media na rękę. Cóż chłop był, a teraz chłopa nie ma. Troszku będzie za nim tak po fanowsku tęskno. A kwali., już niedługo, GP Bahrajnu będzie... dziwne, albo... verstappenowe, czyli klasyczny wiadomix... cyrk na kółkach, który będzie się ciągnął przez kilka lat, a dominacja ,,Versiego" (Co k***a? Niby dlaczego Horner, ot tak z klasycznej dupy został oczyszczony z zarzutów. A, czyli kolejne pośmiewisko ze strony Red-Bulla, który wszystko załatwiał pod stołem?? Oby tylko Max był czysty w tym gronie!) nie jest Liberty Media na rękę - jednowymiarowość zabiera widzów, niestety. 

 

P.S. Polecacie jakieś polskie sportowe biura podróży, które organizują wyjazdy na każde GP w kalendarzu Formuły 1, zapewniając klientowi w cenie: wybrane przez niego bilety na cały weekend wyścigowy, nocleg, wyżywienie, dojazd, bilet lotniczy? Czy lepiej wszystko samemu organizować? Bo interesuje mnie tylko i wyłącznie jakieś GP poza Europą. Wybrałem 3: GP Singapuru, GP Brazylii, GP, Meksyku - nie ma c***a, na pewno pojadę na któreś z tych wydarzeń, ale kwestia jest tego jak to zrobić? Mam jeszcze kawałek czasu, aby to ogarnąć, bo trzeba zabookować urlop. xD

Edytowane przez JaskinieTerrigenoweMarvela
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...