Skocz do zawartości

OSCARY


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, devilbot napisał:

Black Panther napewno lepsza rozrywka niż ten film o człowieku rybie z zeszłego roku co dostał jakieś oscary.

 

Tracę wiarę w ludzi... 

 

Oscary w sumie nie zaskoczyły za bardzo. Oczywiście parytety motzno i Black Panther na siłę wciskany w każdą kategorię, nigga plz. Najbardziej ciekawi mnie najlepsza rola męska, bo każdy z pretendentów ma świetną i perfekcyjnie zagraną rolę. Czuję trochę złota dla Romy, coś skapnie za Bohemian, a reszta to jakieś popłuczyny po SJW. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakieś kiepskie te nominacje w tym roku. Nawet patrząc na ostatnie lata to dawno nie było tak słabych filmów nominowanych w kategorii najlepszy film. Nie tylko Czarna Pantera ale i Narodziny Gwiazdy, Bohemian Rhapsody i czarne bractwo też nie są wybitnymi filmami (to te które widziałem). Nie mają startu do chociażby nici widmo czy bilboardów rok temu.  Nie widziałem jeszcze green book, vice i faworyty więc o nich się nie wypowiem ale z tych co widziałem tylko roma zasługuje na nagrodę. 

Odnośnik do komentarza

Roma to taki typowy film skrojony pod Oscary. Po tygodniu całkowicie o nim zapomniałem. Liczę po cichu na Oscara dla Łukasza Żala. Oscara za piosenkę zapewne zdobedzie "Shallow",  w animacji liczę na "Wyspę psów", oraz pajączka. Szkoda, że Aquaman nie znalazł się w kategorii efektów specjalnych, no ale nie znalazł sie na Short liście. Myśle, że spokojnie zająłby miejsce tego Kubusia Puchatka.  No i oczywiście mam nadzieję, że Marshala Ali zgarnie kolejną statuetkę, chociaż nie jest to wybór aż tak oczywisty.

Nominację dla Black Panther przemilczę, trzy razy probowałem obejrzeć ten film, typowa zagrywka "Akademii" pod publikę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szczudel napisał:

Rozumiem, że potrafisz to udowodnić skoro stawiasz takie twierdzenia. 

Bóg to taki kolec w oku ateistów, bo nie można udowodnić ani, ze jest, ani, ze go nie ma :)

A ty umiesz udowodnić, że istnieje?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Masorz napisał:

Nie można udowodnić,  że istnieje, to na pewno.

Jak masz zamiar kontynuować, to zapraszam do działu 'Religia', tam Yano i inni pięknie wyjaśnili zagadnienie.

A masz może jakieś lineczki do tych bomb prawdy? :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, MaiorZero napisał:

Ogólnie tłoczno z filmami ale nominacji dla Bohemian Raphsody nie jestem w stanie pojąć. 

Krok w stronę publiki. Oglądalność gali rok temu była ponoć katastrofalna, więc nie dziwi, że popularniejsze filmy zgarniają nominacje, bo to przyciągnie więcej widzów.

Ostatnio przeglądałem komentarze pod postem Multikina na Facebooku, w którym pytano ludzi o najlepszy film 2018. Mnóstwo głosów wskazywało właśnie Bohemian. Mam wrażenie, że ktoś kto ogląda ciut więcej to raczej widzi, że temu filmowi daleko do czegoś wielkiego. Dobrze mi się go oglądało w kinie, ale to raczej film ślizgający się po powierzchni.

Dla rozrywki przypomnę tylko Sławomira pod koniec filmu, który pojawia się wcześniej w jednej scenie, a później z miejsca staje się ogromną miłością Freddy'ego i wpatruje się niego w niego w trakcie koncertu jak w bóstwo. Cud miód.

 

Ja najbardziej jestem zdziwiony brakiem "Burning" w kategorii filmów zagranicznych. Najlepszy film jaki widziałem w zeszłym roku, który ostatnio zyskał na internetowej popularności, a tu zero. Szkoda, bo przydałoby mu się jeszcze więcej promocji (bo o to w Oskarach przecież chodzi).

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2019 o 22:03, suteq napisał:

the first man xdddddddddd

 

 

nominacje black panther :pawel: 

Właśnie skończyłem First. Przecież to było tak słabe, że bardziej się nie da. Ryan ciągle w roli Officer K. Nuda. Od tej trzesacej kamery chce się rzygać. Rozumiem taki zabieg podczas scen w statku czy lotu samolotem, ale kurde nie przez większości filmu. Lądowanie i sceny na księżycu spoko. Całe 4 minuty. Zwłaszcza, że były nakręcony kamera imax.  Resztę zaorać. 

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...