Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w gotowej pizzy np gioseppe ile tak na serio masz tej szynki/miesa? moze z plasterek pokrojony na male kawalki, reszta chemii to glownie ciasto, wg mnie lepsze takie niz juz gotowy burger czy jakas lasagne gdzie wiekszosc skladu to jednak podejrzane mieso

 

Nie wiem ile jest miesa, kiedys jak bylem bardzo maly namowilem mame aby kupila mrozona pizze reklamowana w telewizji i od tamtej pory mi sie odechcialo probowania czy cos sie w tej kwestii zmienilo.

 

Dla mnie to jak wybor czy zjesc gunwo ktore smierdzi mocno, czy gunwo ktore smierdzi slabo. W takich sytuacjach nie dokonuje zadnego wyboru bo nie wierze w mniejsze zlo. Wole sobie kupic skladniki i samemu cos ugotowac bo sprawia mi to przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza

+1 przy założeniu że ma się na to czas i fundusze, bo nie oszukujmy się, dania gotowe są głównie przeznaczone dla osób, które mają mało czasu na stanie przy kuchni a i liczą się z groszem (gotowce i inne mieszanki wychodzą często taniej niż kupno osobno składników). I dla jednych i dla drugich jest miejsce w społeczeństwie. Jechać non stop na sztuczyźnie to już przesada, ale raz na jakiś czas to nikt nie umrze.

 

Jedyne czego nie trawię to wszelkie zupki z proszku (chyba że azjatyckie), fixy i pomysły na...

Odnośnik do komentarza

Bierzesz pizzę 4 stery, a resztę składników walisz z lodówki. W sumie jak kiedyś robiłem domówki, to taka pizza była nieodłącznym elementem "kolacji".

 

Znając Twoje szczęście, na bibę wbijali udawani kumple, będący tak naprawdę szkiełami incognito. Dobry gospodarz szykował szamę, a niebieskie hieny przeglądały empetrójki na dysku.

 

Aha, Guinnessy Original za 2,99 zł w Biedrze przy Wydziale Komunikacji.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Bierzesz pizzę 4 stery, a resztę składników walisz z lodówki. W sumie jak kiedyś robiłem domówki, to taka pizza była nieodłącznym elementem "kolacji".

Zamiast tego polecam mieć zawsze w zamrażalniku rulonik ciasta francuskiego/na tartę. Działa podobnie, dorzucasz tylko jeden składnik więcej - ser. 

Odnośnik do komentarza

Dostalismy takie polecenie, zeby wywiesic info dla klientow ze mozna kupic tylko 2 zgrzewki wody czyli 12 szt butelek na osobe, tj. na jednym paragonie nie moze byc wiekszej ilosci, niby to w zwiazku z upalami. Na szczescie ktos to po dwoch dniach albo na drugi dzien odwolal. Przeciez mozna wejsc na sklep kilka razy i zrobic zakupy. Jesli nie u jednej kasjerki to u drugiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...