Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem pare razy. Ot, coś pomiędzy lidlem a biedrą, tez mają swoje produkty. Jest w miarę tanio i maja np ostre jalapeno w zalewie, czy pesto zielone (lepsze niz w biedrze/lidlu). Alkohole tez maja zamienniki niemieckie. Oczywiście są tez produkty polskie, ale jest dużo niemieckich i tańszych zamienników. Na lodówkach tez czasem znajdziesz jakieś importowane szynki, jakich nie ma np w polo markecie. U mnie sklep dość mały ale wszystko jest, a i nie ma ludzi tyle co w biedrze. Robisz zakupy na spokojnie. Polecam

Odnośnik do komentarza

Byłem w Aldi w Łodzi dwa tygodnie po tym jak go wybudowali i szczerze to słabo od środka wyglądał. Sporo niezagospodarowanej powierzchni, biało, szaro, smutno i ten niebieski kolor. Coś tam kupiłem, chyba energola i nic szczególnego. Wtedy to wyglądało na taki odpowiednik Biedry, ale Biedra od tego czasu poszła sporo do przodu nie tylko w kwestii wyglądu produktów ale i jakości (oprócz mięsa), a czy Aldi poszedł w przód to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Do aldiego mam sentyment bo w czasach jak u nas dopiero pojawiały się społemowskie guwnomarkety, to stary przywozil z niemieckich aldich nussbajsera, snickersy, soki w kartonach.

 

To moje dziecinstwo, a dziś zwykły dyskont :(

 

Chociaz z Aldiego poletzam Chicken Chips, takie nuggetsy z fileta, w zamrazarce, ale ze swietnym składem. Lepsze niż mielonki z Biedry.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, messer88 napisał:

Jest Seagrams w lidlu? Nigdy nie zwracałem uwagi.

Dosyć często go widzę, kiedyś chyba mieli go w stałej sprzedaży.

 

Z biedry moja kupiła "smalczyk" z fasoli chyba i był bardzo dobry, spoko alternatywa jak ktoś nie chce prawdziwego, tylko składu nie zdążyłem zobaczyć bo wywalone opakowanie zostało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...