Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też zainstalowałem przed chwilą, bo mi się cebula włączyła jak zobaczyłem bon, który dostał Red. Dostałem tabletki do zmywarki, rozumiem, że ten szejkomat jest zupełnie losowy? A ten promki np. na arbuza wchodzą przy kasie po zeskanowaniu kodu z apki?

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza

Poczułem się dzisiaj w biedrze jak ten dziadek, co to mu każą przelew elektronicznie wykonać, a on całe życie na pocztę biegał.  Stoję przy kasie samoobsługowej i pytam kobietę kiedy mam zeskanować tę apkę, a ona, że nie muszę i faktycznie samo mi zeskanowało przy włączonym wifi, ale potem jeszcze raz przyłożyłem przy płatności do skanera i jeszcze jeden niewielki rabat dobiło także nadal nie wiem co się stanęło, ale przynajmniej mam arbuza po taniości :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Jak to samo? Ja zawsze muszę kodem że smartfona przejechac przez skaner.

 

I jak to pod wifi, podpinasz się pod biedronet? xD W sumie to byłoby rozwiązanie braku zasięgu między półkami. Sprawdzę czy biedzia ma swój hotspot.

 

Cos mi w tej historii nie gra że zeskanowalo ci, a potem jak przylozyles to "jeszcze rabacik". Czyli nie zeskanowalo na początku, bo rabat by wszedł od razu :>

Odnośnik do komentarza

chodzilo mi o sieć komórkową oczywiście :rayos: Nabiłem na kasę produkty i od razu mi się pojawił rabat, bez przykładania apki do skanera. Nie był to ogólny rabat dla wszystkich, bo przy produkcie była karta z informacją, że cena jest niższa tylko przy zeskanowaniu karty przy kasie. Potem po skończeniu nabijania pojawiło się pytanie o kartę moja biedronka to jeszcze przyłożyłem ten kod z apki do skanera i jeszcze o jakieś 3 zł mi ten rabat powiększyło, łącznie mam taką cenę za produkt jaka była w aplikacji. Czary :yakubu:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, messer88 napisał:

Ta nawet spoko oferty wyskakują z tego shakeomatu,

jak to działa, każdy ma te oferty, czy oni losują? Np. u mnie były parówki za 2,99 morliny, zamiast 6 zł. Czy inny klient tego sklepu też ma za 2,99 z kartą biedry, czy po prostu apka daje takie promocje indywidaulnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...