Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2022 o 14:59, Shen napisał:

u was tez w biedrach zniknely gotowe surówki? lubiłem czasem kupic z marchewki czy burakow, ale znikneły i nie ma juz od dluzszego czasu. Myslalem, ze moze mam pecha, ale dzis wpadlem na tiktoka gdzie koles o tym samym mowil. Jakis kryzys w branzy?

 

Proszę bardzo:

 

https://businessinsider.com.pl/firmy/efekt-uboczny-polskich-sankcji-produkcja-surowek-stanela-firma-nie-moze-dzialac/lwt299t

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

A używacie tej appki biedry? W końcu po coś profilowanie nas od paru lat dzięki karcie biedry daje fajne oferty personalizowane.

 

Dziś np. wyskoczyły mi duże dwie rolki ręcznika papierowego Queen Strong (niebieskie) po 5 zl zamiast 7 zl, ostatnio to zajebiste masło orzechowe go vege 100% orzechów (bez cukru i oleju) po 7zl zamiast 10 zł. W sumie dobrze trafiają w moje preferencje bo zawsze coś przydatnego, a nie ze nagle alkohol czy podpaski xd

 

Zajebiście że jest skaner cen, ale wydajność ogólnie appki na ten moment jest chujowa, bo wystarczy że trochę zasięg w sklepie siada, GPS nas nie widzi i juz dupa.

Odnośnik do komentarza

A nie no to karta must have, jak masz często 2+1 tylko przy jej użyciu. Dziś np. wszystkie pasty do zębów widziałem 2 + 1 gratis. Nawet w Rossmanie w najlepszych promkach, czy wysyłkowo z aptek bym trzech Elmexow s e n s i t i v e za 22zl nie kupił.

 

Albo moje ulubione smoothie 3 flaszki w cenie 2. Mangowe, kokosowe, oesu :fsg:

 

Z appką nie muszę już tej karty dyktować na głos numerem telefonu, ale fajnie jakby działała wydajniej :/ Czasem w sklepie przy lekkim spadku zasięgu mam wrażenie, ze request po cenę towaru leci na drugi koniec kuli ziemskiej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

 

 

Z appką nie muszę już tej karty dyktować na głos numerem telefonu, ale fajnie jakby działała wydajniej :/ Czasem w sklepie przy lekkim spadku zasięgu mam wrażenie, ze request po cenę towaru leci na drugi koniec kuli ziemskiej.

W mojej biedrze to chyba maja zagłuszacz sygnału, przechodzisz przez drzwi i znika net.

Odnośnik do komentarza

To zajebiście maja przetestowane u s a b i l i t y realnego rozwiązania w terenie, skoro problemy z netem to niekoniecznie przypadek jednostkowy xD Architekt pewnie appkę projektował wg szczęśliwego założenia, ze net jest wszędzie zajebisty, wiec można robić pierdyliard requestow do serwera w Chinach co 5 sekund, a rzeczywistość pokazała co innego. Mega wkurza jak muszę lawirować między półkami by łapać zasięg i odświeżyć ekran z ofertą czy zeskanować cenę online. A potem loading i loading...

 

BTW kupiłem w biedro taki miodek z liofilizowana truskawka. Tak jak normalny mjut leży u mnie z 2 miesiące, to tego skurwysyna skończyłem w dwa dni łyżka i niczego nie żałuję xD Ale to dobre.

 

miodowelove-miod-z-truskawka-400g.jpg

 

 

A jak jedna łyżka jem miodek owocowy, a drugą kontrastujące smakiem masło orzechowe to ciężko się zatrzymać :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Do zwykłych zniżek używam stocard. Fajna apka, gdzie wpisujesz/skanujesz swoje karty i masz wszystko w jednym miejscu. Przydatna rzecz. Najbardziej lubię apkę Carrefoura i funkcje scan&go. Biorę z półki to co potrzebuję, skanuje kod kreskowy i do koszyka. Przy kasie tylko pokazanie kodu kreskowego z apki i spadam ze sklepu. Bez wyładowywania produktów z koszyka i ponownego ich ładowania. Czasami zdarza się jakąś weryfikacja. Ja miałem w ciągu dwóch lat tylko trzy i musiałem tylko wyjąć kilka produktów. A w weekendy dodatkowo za uruchomienie kuponów zniżkowych jest podstawowo 10% zniżki za zakupy powyżej 80 zł, nie licząc alko i fajek czyli tylko spożywka co u mnie się sprawdza to dodatkowo można trafić na kupony zniżkowe akurat na produkty, które chce się kupić. Dzisiaj np. byłem w Kaufie i włoszczyzna 6,80, ziemniaki 3,80... Tydzień temu robiłem zakupy w innym markecie i ziemniaki 1,50, włoszczyzna 4,00. Do Kaufa długo nie zajrzę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.