Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W stokrotce byla kiedys promocja 1kg z 15zl na 10zl. Jadlem ponad miesiac :reggie: A pierwszy raz spotkalem sie z tym na jakims placu lata temu jak koles nosil w koszyku jak na grzyby i mial takie przezroczyste torebeczki z tymi orzeszkami spiete cienka tasma (ktorej nie dalo sie odkleic bez przeciecia). No dobre w ch.uj.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio obzeram się tymi orzeszkami w czekoladzie premium (z logo biedry, 200g, czarna etykieta).

 

Orzechy laskowe w mlecznej, migdały w białej, nie próbowałem pozostałych, ale te powyższe żrę aż opakowanie będzie puste, bo inaczej ciężko zaprzestać. Gruba czekolada, no zajebiste.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, Shen napisał:

u was tez w biedrach zniknely gotowe surówki? lubiłem czasem kupic z marchewki czy burakow, ale znikneły i nie ma juz od dluzszego czasu. Myslalem, ze moze mam pecha, ale dzis wpadlem na tiktoka gdzie koles o tym samym mowil. Jakis kryzys w branzy?

 

W sumie od tygodnia żadnych nie brałem, ale wcześniej to zawsze coleslawy czy buraczki w lodówkach na potęgę były. Aż jutro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

A będzie tylko gorzej... powolny upadek. Wszystko zaczyna się od świeżych produktów , a właściwie jego braku.

 

Eh, kiedyś to przerabiałem. Miałem swoje ukochane tesco pod dawnym mieszkaniem. Uwielbiałem ten sklep - produkty premium dobre, produkty tanie naprawdę tanie. Same produkty marki tesco miały zawsze najniższą cenę i najlepszy skład. Masło orzechowe 99% orzechów i o 50% tańsze niż każde inne. Czynne 24/h nawet w niedzielę. Jak byłem chlorem to nie raz korzystałem i o 3.00 można było po "ostatnie" piwko podskoczyć. I nagle nastał pis. W 2015 te łachudry wygrały wybory i zaczęło się. Zakaz handlu, jeb. Pierwszy gwóźdź do trumny. Tesco już potem tylko do 22:00. Moje ulubione produkty zaczęły znikać z półek, potem pogorszenie składów ich wyrobów, potem podniesienie ceny, a potem pusty sklep i likwidacja. 

 

raz, że zarząd tego angielskiego wynalazku był chujowy, ale chujowa polityka im nie pomogła. Boję się, że to samo będzie z Biedrą. Zaczyna się podobnie w sumie. Zaraz będziemy robić zakupy tylko dumnie zapowiadanej siasinowej spółce handlowej. Przydział 2 kartofle na człowieka i tylko w trzeci poniedziałek miesiąca

  • Plusik 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

W storkotkach dalej są, całkiem ok. 

 

Co do tesco 24h, miałem w rodzinnym mieście 50k. Jaki to był sztos dla młodego człowieka który kładł się o 6-7 rano spać. Wpaść po winiacza albo brzoskwinkę, paczkę chipsów na afterparty nad jeziorem czy rzeką :wub:

 

Teraz w sumie bym nie korzystał :smutas: Spanko o 22 bo człowiek będzie umierał na drugi dzień. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, gekon napisał:

I nagle nastał pis. W 2015 te łachudry wygrały wybory i zaczęło się. Zakaz handlu, jeb. Pierwszy gwóźdź do trumny. Tesco już potem tylko do 22:00. Moje ulubione produkty zaczęły znikać z półek, potem pogorszenie składów ich wyrobów, potem podniesienie ceny, a potem pusty sklep i likwidacja. 

 

Wzruszyłeś mnie @gekon i smutną prawdę piszesz. ;(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2022 o 14:59, Shen napisał:

u was tez w biedrach zniknely gotowe surówki? lubiłem czasem kupic z marchewki czy burakow, ale znikneły i nie ma juz od dluzszego czasu. Myslalem, ze moze mam pecha, ale dzis wpadlem na tiktoka gdzie koles o tym samym mowil. Jakis kryzys w branzy?

 

Byłem dziś, są surówki w normalnych ilościach :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś i tylko jakieś ze 3 surówki z pora były, ale pomimo długiej daty pojemniki były tak spuchnięte jakby miały zaraz pierdolnąć, więc kupiłem pomidory malinowe na promocji, bo biedra ostatnio ma jakiegoś kozackiego dostawce maliniaków(dobre i tanie). Wczoraj w lidlu też może z 1 surówkę widziałem na krzyż, a jakiś czas temu to można było wybierać z wielu opcji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...