Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2022 o 09:52, _Red_ napisał:

Nie no powiem, że powoli się uzależniam od tej appki. Co włączę shakeomat to jakaś dobra oferta, a dziś tak z dupy prezencik:

 

IMG_20220712_094926.thumb.jpg.9115b28cd2303ea7efbf45c5a6ed1447.jpg

 

 

No to pójdę po Hagen daazsy za darmoszke niemal xD

Apka spoko. Ale za każdym razem jak widzę typa co robi shakeomat to wyglądają jakby czochrali Predatora. Dobra beka. Ja zawsze częsę przed wejściem do biedy :lapka:

Odnośnik do komentarza

Z lekka rezerwa kupiłem gotowy obiad Nasze Smaki schabowy z puree i buraczkami zasmazanymi. Cena 9.50 zł / 400g, skład przyzwoity bez oleju palmowego, margaryny ani konserwantów. Ot, ziemniaki, burak, schab, jaja, mąka, bułka tarta, ocet, przyprawy... No podgrzalem na patelni i całkiem spoko jak na gotowca w cenie kanapki. Robi to ten zakład "U Jędrusia" a mają dobre naleśniki, pierogi, krokiety itp. Poletzam, jak nie macie na nic pomysłu, a kotlecik zawsze fajna sprawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Z lekka rezerwa kupiłem gotowy obiad Nasze Smaki schabowy z puree i buraczkami zasmazanymi. Cena 9.50 zł / 400g, skład przyzwoity bez oleju palmowego, margaryny ani konserwantów. Ot, ziemniaki, burak, schab, jaja, mąka, bułka tarta, ocet, przyprawy... No podgrzalem na patelni i całkiem spoko jak na gotowca w cenie kanapki. Robi to ten zakład "U Jędrusia" a mają dobre naleśniki, pierogi, krokiety itp. Poletzam, jak nie macie na nic pomysłu, a kotlecik zawsze fajna sprawa.

 

Z biedry o wiele bardziej wchodzi mi to żarcie od sphinxa

 

 

img031.jpg

Odnośnik do komentarza
Teraz, Plugawy napisał:

Jak są upały to gotówce są ok, albo jak chce się zaoszczędzić czasu, żeby w gierki pograć hehe. Chciałem dzisiaj kupic

 

Screenshot_20220714_155912_pl.jmpolska.clos0.mojabiedronka.thumb.jpg.871ace3539ed8c6ee4a99388b96f19f3.jpg

 

Ale oczywiście nie było. Jadłem to już wcześniej i za tą cenę to bardzo dobre. 

u mnie to ciągle zalega w biedrze, pare razy miałem w reku, ale jakos nie moglem sie przekonac

Odnośnik do komentarza

Ja się staram nawet jak gorąc to sobie delikatnie kurczaka zrobić w kostkę i wtedy tylko dorzucić na jakieś np warzywa na patelnię albo kaszę z gotowych mrożonek. Ostatnio takie w biedrze kupiłem bardzo dobre czy do kurczaka albo do jakiejś rybki. A i samo smaczne jest, 2 minuty i gotowe. 

Zrzut ekranu 2022-07-14 o 16.16.26.png

Odnośnik do komentarza

U nas też tortilla leży i nie schodzi. Generalnie to jest przedsięwzięcie trochę, ale generalnie polecam samemu sobie zrobić: ziemniaki w talarki/drobną kostkę, podsmażyć lekko jak na frytki, potem odcedzić od oleju i dać trochę wystygnąć, dodać cebulkę i jajka i usmażyć w formę omleta. Nadjedzenie na imprezkach w Hiszpanii hehe

Odnośnik do komentarza

a propo ziemniaków i biedronki

 

nienawidzę mrożonych frytek

 

no chyba, że te skurwysyny 

 

Frytki Mr. Potato - promocja Biedronka - Ding.pl

 

długie cienkie, dłuuugie cienkieeee, nie inne!

 

i do piekarnika na 220 na 30 minut, żeby się zrobiły na wiór<3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...