Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2022 o 08:39, krupek napisał:

U mnie płatki owsiane za 1,52 przy zakupie 2 sztuk. Mam zapas, ale i tak skorzystam jak będę dziś w Biedrze.

 

Owsiaki w tej promce też miałem i wziąłem bo to schodzi jak woda. A dziś musy owocowe dada po 1.13 zł sztuka, ale w sumie meh, dzieciakom mielę i gotuje w lidlomixie dużo lepsze :D

 

Kolejny dzień stracony, ciekawe co mi się wytrzepie jutro 

 

:sensżycia:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mejm napisał:

Moze ludzie beda sie zmawiac na wspolne trzepanie przed sklepem a potem wymieniac kuponami xD

 

"Papieeeer, papier toaletowy za pół ceny, oddam za wędzone tofu 2+1 gratis" :ohboy: 

 

6 minut temu, krupek napisał:

U mnie dziś tofu 1+1 po 2,25 zł, czyli jednak personalizują trochę te oferty.

 

Trzeba więcej osób by to potwierdzić. Jak Wujaszkowi wyskoczy promka na Tyskie, a Cirexowi ryż w workach 20kg + jajka gratis to uwierzę.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, _Red_ napisał:

Ciekawe tylko czy bez strzepania promocyjna cena też się w ciemno nabije, czy wpierw trzeba to zatrigerować w ten sposób.


ja mam też klasyczna plastikowa kartę, po strzepaniu na telefonie potem taki kuponik się nabija normalnie z plastikowej mojej biedronki :asax:

Odnośnik do komentarza

No to wiadomo bo plastikowa karta to dokładnie to samo co karta do skanowania w appce (ma ten sam numer ID powiązany z tym samym nr telefonu). Chodziło mi czy bez strzepania zakup promocyjnego towaru też nabije rabat, czy dopiero włączenie kuponu odblokuje specjalna personalną cenę lub voucher zniżkowy. Taka rozkmina jak to i n f o r m a t y c z k i zaprojektowały.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że nie, trzeba wpierw zwalić, tak samo jak w lidlu czy kerfie są kupony w apkach i tak samo działa.

 

W lidlu raz się naciąłem na serkach bo była promka ale bez kuponu do aktywacji tylko trzeba było zeskanować samą aplikację. A zazwyczaj skanuje tylko jak jest kupon co korzystam, bo te ich zdrapki to słabe oferty. Mądry :nosacz2: po szkodzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ta oferta serio jest spersonalizowana ;]

 

 

Coś takiego jak Clubkarta w Tesco<3 [*] 

 

Więc trzeba uważać co się skanuje. Ja tydzień temu kupiłem jakiegoś Gerberka do mojego szczura i teraz mam same promki dla kaszojada:( 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...